Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A gazdag és híres férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gazdag és híres férfiak, akkor is megrépázhatnak egy csomó nőt, ha a kisujjukat nem mozdítják értük?

Figyelt kérdés

A nők felajánlkoznak nekik?


[link]


Vagy aktívan vadásznak ezek az ürgék, azért érnek el ilyen szép eredményeket?



2020. szept. 26. 13:07
A kérdező szavazást indított:
Az esetek többségében a nők felajánlkoznak nekik.
Az esetek többségében nekik kell levadászniuk a nőket.
25 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%

Azért ezt a felajánlkozást ne úgy képzeld el, hogy a nő mondja, hogy "Jössz dugni?". Hanem mondjuk koncert után meghív magához 1-2 csajt és nyilván adja nekik a jó dumát, stb.


Meg gondolj bele csak önmagában az ismertségtől, a hírességtől, a gazdaságtól mekkora egója, önbizalma lehet. Erre pedig mágnesként repül rengeteg nő. Szóval neki kell csinálnia a dolgokat, de nagyon könnyű dolga van.

2020. szept. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
Egy sima buliba elmennek, és ha jól néznek ki, simán felajánlkoznak nekik a csinosabb csajok is, sőt oda is mennek hozzájuk simán... Múltkor buliban a csávó semmit nem csinált, elég buta is volt, de a 2 csaj odament hozzá beszélgetni, aztán 10 perc múlva már mindkettőt átkarolta és elvitte őket. Annyi volt,hogy jóképű volt a gyerek. Nem is volt híresség, nem is volt nagy szám. Ennyit számít hogy jóképűnek születsz, vagy sem...
2020. szept. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
15%
27 vagyok és szűz engem néha örömmel tölt el ha ilyet hallok mert ha tudom egy csajról hogy lefeküdt egy ilyennel onnantól nekem nem kell. És ha nem kell egy nő az jó érzés tud lenni persze ezek utan 2szeresen értekelem azt aki csak velem fekszik le
2020. szept. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
29%
Az élet igazságtalan! De nem kell hírnév meg pénz se. Elég egy jóképű pofi, sportos test, bónusz lehet egy nagyobb farok.. de lényegében ezeknek is csak úgy özönlenek a lányok.
2020. szept. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
79%
Hát a farok méretre nem repülnek a csajok merr nem látszik az az emberen nekem elhiheted
2020. szept. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
79%

# 3


Én is lefeküdtem egy ilyennel (mondjuk ő azért nem több 100 nővel volt, mivel nem volt celeb, csak egy nárcisztikus modellfiú), jobban mondva kapcsolatban voltam vele, de hamar szakítottam, mert nem tudtam elviselni, amikor kibújt a valós személyisége. Közben egy normális sráccal 7 éve vagyok kapcsolatban, valódi szeretetben, hűségben, és ő szűz volt, amikor összejöttünk. Szerinted okos dolog lett volna, ha ő is elítél és ilyen alapján kiszór?

2020. szept. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
46%
6os en a hűségben hiszek ami már a kapcsolat elött kialakul elkötelezed magad a jövendőbelidnek és nem vagyok egyházi de a tisztaság egy érték persze te is visszaszerezheted a tisztasagodat csak teljes hűséget kell fogadnod az aktuális párodnak
2020. szept. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nincs mit visszaszerezni. Másrészt pedig teljesen alap, hogy teljes hűséget fogadok a páromnak, és én is elvárom cserébe. Én mindig egy életre kerestem párt, de ritka, hogy az ember elsőre megtalálja.
2020. szept. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
60%

Még hányszor tesztek fel kérdést erről e témáról??

Vak aki ilyen típus és van aki nem. Aki nem híres, nem gazdag, csak simám erre vag igénye, az is rendelkezik 35 éves korára 100 fölötti szex partnerrel. Aki meg nem izgat az, hogy mindenféle idegennel össze-vissza keféljen, az híresen, gazdagon sem fogja űzni különösebben ezt a "mesterséget".

Amúgy ez a Peti gyerek akkor húzott meg 500 csajt, amikor én matek zseni leszek.. Szerintem tudja jól, hogy a többség b..uzinak nézi, és gondolja, ezért gondolta hogy itt a megfelelő alkalom hogy bekamuzza a népnek, hogy Ő mekkora alfa hím .. hát ránézek, és jönne hogy sírjak komolyan mondom.. Ha így nézne ki, és így viselkedne a férfiak nagy része mint ez a széttaposott kozák sapka fejű, akkor inkább már nőkkel szexelnék komolyan mondom...

2020. szept. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ok
2020. szept. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!