Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miért dobják ki ismerked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért dobják ki ismerkedés során azokat a 25 év feletti férfiakat, akik esetében bármely kis dolognál megérzik, hogy neki még nem volt barátnője?

Figyelt kérdés
2020. okt. 3. 11:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%
Mert nem akarnak kezdővel szerencsétlenkedni.
2020. okt. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Akkor egy ilyen férfi haljon meg egyedül?
2020. okt. 3. 11:30
 3/11 anonim ***** válasza:
23%
Mert kínlódjon vele a halál. Nem akarok a szájába rágni senkinek olyan dolgokat, amiket én már 18-20 évesen megtanultam. Másnak ennyi idősen családja van, nem pedig azt magyarázzák neki, hogy higy kell kapcsolatban viselkedni vagy nem bénán szexelni.
2020. okt. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%
Nagyon lelombozó tud lenni, mikor nem mennek az ilyen dolgok gördülékenyen. A vonzerő nagy része abban rejlik, hogy az ember magabiztos, talpraesett, tud meglepetést okozni a pozitív értelemben, egy szóval tudja a dolgát. Ha neked kell vele megértetni ezeket a dolgokat, olyan érzés, mintha magaddal randiznál vagy magadat próbálnád kielégíteni szex közben. Ennél kevés illúziórbolóbb van. Egyébként pedig ez nem a szüzességen múlik, de aki azon pattog, hogy sosem dugott még és emiatt egy kis szerencsétlen görcs, azzal nem lehet mit kezdeni.
2020. okt. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
67%

Arra rájöttél már mi volt az oka annak, hogy eddig nem jött össze a dolog? Tudod, miért hajtottak el a lányok? Tettél azért, hogy az alap problémát orvosold?

Vagy te is az a típus vagy, aki saját bevallása szerint tökéletes, sőt "túl jó erre a világra, túl rendes a nőknek".

Mert marhára nem mindegy.

Annak mindig oka van, ha valaki lemarad a kortarsaitól valamiben. Legyen az munka, önállóság, párkapcsolat stb.

Ami engem illet, nem a rossz szex lehetősége tartana vissza.

Hamarosan 25 leszek. 18-24 éves korom között párkapcsolatban voltam. Tisztában vagyok vele, mennyire bizonytalan valaki akinek nincs viszonyítási alapja a kapcsolatot tekintve. Aztán ott van az attól való félelem, hogy az illető "ki akarja majd élni magát". Mindkettő rövid úton a kapcsolat végét jelenti.

Ezen felül az egyedül, sikertelen próbálkozásokkal eltöltött idő, illetve az ez által kialakult komplexusok, viselkedésminták is komoly gond, amit én pl nagyon nem akarnék a nyakamba venni.

Ismerek olyan sikertelen 28 éves férfit, akinek ettől nem alakultak ki komolyabb gondjai se önmagával, se a nőkkel szemben. És az alap jelleme se taszító, csak olyan kis mulya. Neki ez a hátráltató tényező az életében. Ezt ő tudja is és elfogadja magát olyannak amilyen.

Olyan nőt keres, akinek ez így rendben lesz.

Egy ilyen férfival nem lenne gondom, attól függetlenül se, hogy tapasztalatlan.

De nagyon kevés ilyen embert ismerek. A többség jóformán bele őrül az egészbe.

Aztán jön a passzív agresszió, a vádaskodás, féltékenység, irigység, önutálat, kapcsolatfüggőség, önsajnáltatás stb. Tiszta pozitív jellemrajz, még akkor is, ha ezek közül csak párat mutat az adott ember.

Én családot szeretnék. Ehhez olyan ember kell, akire és akivel ezt fel is tudom építeni. Nincs se kedvem, se időm, se fölös energiám hónapokat, vagy akár éveket elpazarolni valaki felépítésére, aki romokban van.

Olyan embert keresek, aki jóban van önmagával, elégedett azzal aki és ahol van és tudja merre halad. Ha ezt tudja teljesíteni valaki, aki még nem volt kapcsolatban és vonz mind a külseje, mind a belseje, be fogom vállalni a rizikót.

De mint mondtam, egyetlen ilyen embert ismerek, pedig ismerek sikertelen nőket és férfiakat is.

2020. okt. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
58%
Bírom, amikor valakinek nem jön össze egy nő sem, majd egy bizonyos életkor után elkezdi arra fogni, hogy azért mert szűz. És el sem gondolkodik azon, hogy jó, de akkor az elmúlt 10 évben mi volt az oka, hogy nem jött össze semmi? Ugyanis mindenki szűzként kezdi aztán ez változik. Senki sem tapasztalt pasiként születik. Tehát nem az van, hogy eddig senkinek sem kellettél, most meg hirtelen kellenél ha nem lennél szűz. Ez nem így működik.
2020. okt. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
30%

Szokták mondani, hogy aki lemarad, az kimarad.

Persze vannak így is esélyek, de én például egyszer elkezdtem egy ilyen pasival kínlódni, elég is volt egy életre. Azt hiszem, 31 éves létére nem nekem kéne arra tanítgatnom, hogy hogy kell az óvszert effektíven felhúzni.

2020. okt. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
38%
Ja meg a lelkét ápolgatni, hogy nem is néz ki annyira vállalhatatlanul, mint hiszi.
2020. okt. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
72%
Mert a nők undorodnak attól a gondolattól, hogy egy olyan férfivel legyenek együtt, aki nem kell(ett) a többi nőnek.
2020. okt. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mert tapasztalatlanok. És nem explicite az ágyban, hanem abban, hogy nem voltak még olyan helyzetben, hogy párkapcsolat. Elköteleződés, felelősség a kapcsolatért, erőfeszítések, együtt gondolkodás, ilyesmik.

Van egy távolabbi haverom, aki magabiztos, ha buliban vagyunk, mindig talál valami nőcskét, van szexuális tapasztalata, de komoly kapcsolata még sose volt, pedig már 25 éves.

2020. okt. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!