Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ferrarival illik menni első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferrarival illik menni első talira?

Figyelt kérdés

Apum hétvégi kocsija 360 modena.néha mentem már vele.randi előtt talizunk egy parknál oda kocsival megyünk majd séta kávé sütizgetés.

Egy huszonéves lány mit szólna ehhez?

28f



2020. okt. 4. 13:11
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Semmilyen illemszabály nem tiltja, a lányok pedig szeretik a piros autókat.
2020. okt. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
He nem “apu kocsija” lenne akkor természetesen tetszene. Így viszont nagyon felvágós.
2020. okt. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
nekem kérkedésnek tűnne, ami taszít
2020. okt. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Apu kocsija.😂😂 Neked nincs?
2020. okt. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
Mert félsz hogy te magad nem tudod megfogni őt és kell a kocsi? Beszélgettem már olyan sráccal aki a pénzével vágott volna fel mindig, nem is beszéltünk sokáig.
2020. okt. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Sokkal vonzóbb lenne a szememben egy saját erőből szerzett tizenéves akármilyen kocsi, mint ez a "kölcsönkértem aputól villogni Ferrari", ez nagyon felvágós lenne.

Az más ha már együtt vagyunk és akkor kéri kölcsön, hogy megmutassa milyen stb, de első randira neee.

2020. okt. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem. Randira csak BMW-vel, Audival meg Mercivel lehet ma menni, ne viccelj már! :D És fekete legyen, a zenét meg kilométerekről lehessen hallani. Az nagyon fontos, hogy tök süket legyen, mire kinyitod a szád, mert egyből hülyét kap, ha megszólalsz. :P
2020. okt. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hihető hogy egy elkényeztetett kis pöcs, a felső tízezerből pont a gyakorira jön kérdéseket feltenni😆
2020. okt. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
45%
Ismered már a csajt? Mert első randin egy ismeretlen mellé nem sokan ülnek be kocsiba. Tudom, nem te vagy a baltás gyilkos, de ő nem tudhatja.
2020. okt. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 exronin ***** válasza:
78%
De kár, hogy a kérdéseket nem lehet lepontozni... 😆😆😆
2020. okt. 5. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!