Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben egyikkel se ismerkedjek?

Figyelt kérdés

Tinderen chatelek két sráccal, mindketten nagyon szimpatikusak és már szóba került a találkozó is. A lényeg, hogy tegnap este mindketten azt mondták, hogy a haverjaikkal tartanak egy kis házibulit. Na most, mindkettő küldött pár képet, ahol a lakás teljesen megegyezett, szóval teljesen biztos, hogy ugyanabban a buliban voltak és mivel nem nagy buli volt, így valószínűleg haverok is. Így viszont már nagyon erőltetettnek érzem, hogy bármelyikkel is találkozzak. Mondjam meg nekik, hogy emiatt nem lenne becsületes? Vagy mit gondoltok erről?

23l



2020. okt. 4. 21:11
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem gangbanget terveznek veled.
2020. okt. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
ne törödj vele!
2020. okt. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
Milyen vicces lehetett, talán tudták egymásról is, hogy ismerkedik valakivel, de nem jutott eszükbe, hogy mindkét lány te vagy. Talán amikor a képeket csinálták neked, akkor is mondták egymásnak: csinálok a csajszinak egy képet a buliról. erre a másik: De jó, én is. És nem si gondolták, hogy ugyanaz a lány :D
2020. okt. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne aggódj a becsületesség miatt. Itt ők játszadoznak inkább. Nagy eséllyel tudják, és szórakoznak veled, hogy mindketten ismerkednek veled. Mégis...együtt buliznak...gondolod nem beszélik meg, ki milyen csajjal ismerkedik?
2020. okt. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jól kibeszélnek téged és szórakoznak a helyzeten.
2020. okt. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A fiúk hány évesek?

Igen, benne van a pakliban, hogy tudják, hogy mindketten veled ismerkednek.

Viszont, azok alapján, amilyen férfiakat ismerek, rohadtul nem tárgyalják ki, ki-kivel ismerkedik, talalkozgat, stb, max, ha már komolyan gondolják.

Jöhetnek a srácok, akik ezt megcáfolják, de én magam körül csak ellenpéldát tudnék mondani, akik kerekperec mind megmondták, hogy nem beszélgetnek sem ilyesmiről egymással, sem az érzéseikről, sem arról, ha volt egy jó numerájuk.

Állítólag, csak mi nők vagyunk ilyenek, hogy minden apró részletet megosztunk egymással.

Szerintem nem küldtek volna képet mindketten, ha tudták volna, mizu.

Vagy, a kép után valamelyik tuti elkezdett volna célozgatni...

Amúgy szerintem ne szakítsd meg a kapcsolatot velük. Nem tehetsz róla, hogy így hozta a sors.

Az meg, hogy egy buliban voltak, nem jelenti azt, hogy tuti jó barátok is.

Ha nem beszélsz velük többet, sosem derül ki. :D

2020. okt. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
BTW, tinderen nem is lehet képet küldeni, nem?
2020. okt. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!