Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Szeretitek az aranyos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szeretitek az aranyos, cuki fiúkat?

Figyelt kérdés

2020. okt. 5. 11:12
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
35 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
64%

Az aranyos és a cuki jelző az két külön fogalom.

Aranyos lehet egy férfi, de cuki legfeljebb egy kiskutya vagy kismacska.

2020. okt. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
nem, legfejebb barátnak. De szexuálisan nem vonz...
2020. okt. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem fekete vagy fehér. Vannak férfiak (most olyanokra gondolok akik nekem tetszenek) akiknek a viselkedésében, megnyilvanulásaiban sokszor volt valami aranyos. Aranyosan mosolygott, aranyosan nevetett, aranyosan viselkedett valakivel v épp velem. Nem tudom jobban megfogalmazni. DE! Emelett férfias is volt, a komoly témában komoly de értette a viccet, férfias volt akire azt éreztem fel tudok nézni, egyszerűen egy felnőtt férfit láttam benne aki mellett úgy éreztem igazán nőnek tudnám magam érezni.

Azt gondolom a 2 nem zarja ki egymást csak jó ha van egyensúly.

2020. okt. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha van benne aranyosság, cukiság normális mértékben, közben viszont nem anyu pici fia, magabiztos, tud komoly lenni, amikor kell, tud biztonságot nyújtani, az tetszik. Az pl. tetszik, ha vki gyermeki módon képes lelkesedni vmiért, lehet vele hülyülni is, nem búvalb.ott egész végig. Nem zavar, ha van pár olyan hobbija, amit mások a gyerekekhez társítanak (pl. szeret mesét nézni vagy legózni - persze egészséges mértékig nyilván), vagy ha elpirul néha. De ha csak aranyos és cuki, nincsen más tulajdonsága, ilyen kis nebántsvirág, gejl módon cukiskodik, nyálas, gyerekes, az zavar.
2020. okt. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha mellé életrevaló is, akkor igen.
2020. okt. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
10%
Ha mellé vagyonos is, akkor igen.
2020. okt. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szeretem az aranyos embereket nemtől függetlenül, barátnak.

Kapcsolathoz a cukiság kevés, férfiban önmagában nem vonzó, nem férfias. Egyszerre férfias és mégis gyengéd legyen (ha tud ilyen lenni). Csak rideg, bunkó, érzelemmentes pasi se kell.


Szóval jó tulajdonságok, de önmagában kevesek ahhoz, hogy vonzó legyél a nőknek.

2020. okt. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!