Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! (Nők? ) Ti szeretitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! (Nők? ) Ti szeretitek az óriás testű aranyos kutyákat is (pl. leonbergi), vagy inkább csak a közepes méretű édeseket favorizáljátok (pl. szamojed, farkasspicc)? Esetleg valaki kedvel (het) i a komondorokat, kuvaszokat is?

Figyelt kérdés

Nagy számok törvénye alapján odamennének lányok a fentebb sorolt típusok egyik, vagy másik példányához "kedveskedni, simogatni" őket, aztán ha szimpi a sétáltató, akkor "ottmaradni beszélgetni" :) a férfiúval?


Az egyáltalán nem érdekel, ha konkrétan te nem mennél oda (akkor máshogy fogalmaztam volna meg a kérdést), pusztán egy esély-számra vagyok kíváncsi. Köszi a megértést! :)



2016. márc. 9. 01:00
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
2016. márc. 9. 01:10
 2/14 anonim ***** válasza:
77%
Ez alapján akarsz kutyát választani?
2016. márc. 9. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%
Már feltetted ezt a kérdést anno, és akkor is le lettél oltva, hogy senki nem menne oda hozzád az aranyos kutyáid miatt. Megnézzük őket, ha szépek, de nem megyünk oda körbeugrálni őket és a gazdájukat, egy kutya nem ennyire nagy szám.
2016. márc. 9. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekem német dogom van, nő vagyok, volt korábban már pulikutyám, nem a kutya magassága a mérvadó.
2016. márc. 9. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
63%

En meg szoktam simogatni mas kutyajat, de nem azert, h felszedjem a gazdajat. Nagyon odavagyok a kutyakert! 8-10 kg feletti kutyakat szoktam simogatni.

N

2016. márc. 9. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Manka68 ***** válasza:
66%
Nő vagyok. Kuvaszom van, én választottam. Számomra a nagytestű A KUTYA. De ezek komoly kutyák, amikhez felnőtt, testileg-lelkileg erős gazda kell. Kérdésedből ítélve, te még nem vagy az. Nőj fel. :-)
2016. márc. 9. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem a nagytestű kutyákat.
2016. márc. 9. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Kérlek, ne vegyél kutyát!
2016. márc. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
56%

Én a kutyát nézem meg, nem a pasit. Ugyanúgy, ahogy a kocsiknál... nem egy pasi égett már be, mert azt hitte őt bámulom, és mikor nem reagáltam a kifejezéseire, akkor koppant, hogy bizony a kocsija nagy szám, nem ő.


Ha oda is mennék egy pasihoz a kutyája miatt, akkor sem tudna felszedni. Illetve ha odamegyek, akkor már állatvédőket vagy rendőröket is hívok állatkínzás gyanúja miatt. Főleg ha szegény kutyát csak a farka miatt tartja a "férfiú".

2016. márc. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Ne haragudjatok, de egyik-másik válaszoló rettentően beteg lelki világú. És még ezek szólnak be másnak, ahelyett, hogy a maguk portáján néznének először alaposan szét...

Ismeretlen embert, úgy, hogy ezek szerint egyáltalán semmit nem tudnak róla, és ilyen undorító hazug dolgokat engednek meg vele szemben!

Sajnálom, ha valaki, akkor én ezt egyáltalán nem érdemlem.


Remélem most büszkék vagytok magatokra, hogy emberhez nem méltóan reagáltatok, jól mondták, ha azt akarod, hogy alaptalanul belegázoljanak a lelkivilágotokba, gyertek a gyakorisenkiháziakra. Ti beszéltek vadidegenekről és állatairól meggondolatlanul rosszat - de ti vagytok az állatok.

2016. márc. 9. 09:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!