Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak ha fiatal korom óta azt érzem hogy kevés vagyok ahhoz hogy barátnőm legyen?

Figyelt kérdés

Másoknak volt barátnője, de én még csak elépzelni sem tudtam hogy engem szeressen egy lány. Amikor kérdezik tőlem hogy van e barátnőm, akkor mindig azon csodálkozom hogy kinézik belőlem hogy nekem lehetne barátnőm?! Én úgy érzem hogy nekem nem lehet barátnőm, unalmas vagyok. Pedig szerintem teljesen normális vagyok, de a lányoknak ugye nem ez kell, egy idő után lelépnének tőlem.

Mi az oka annak ha rég óta azt érzem h engem egy lány sem tudna szeretni, meg nem tudom elképzelni hogy mellettem legyen egy lány?


2020. okt. 7. 14:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Önértékelési probléma.
2020. okt. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt érzem én is, csak lányként
2020. okt. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Csóró vagy.
2020. okt. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az az oka, hogy valóban kevés vagy. Henry Ford mondta; akár azt hiszed, hogy képes vagy rá, akár azt, hogy nem, igazad van!
2020. okt. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!