Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek nincs egyfajta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nincs egyfajta "kapuzárási pánik" sok fiatal fiúnál? Amolyan tök mindegy alapon bármilyen lányra rárepülnek, csak hogy legyen egy barátnőjük, elvéve ezzel a lehetőséget olyanoktól, akiknek kifejezetten az a lány lenne a tökéletes ideál.

Figyelt kérdés
2016. dec. 16. 19:53
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Szimplán csak elegük van abból, hogy éveken át senkinek sem kellenek, ezért persze, hogy megragadják az alkalmat.
2016. dec. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
20%
Másra nem is, szexre jó. Meguntam, jöhet a hősszerelmes pasi és viheti.
2016. dec. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
43%
Néha előfordulhat, hogy van, de ez inkább csak egy kényszer, hogy történjen már valami végre, egy randi egy csók vagy valami apróság. Egyébként csak az indíttatás van meg összejönni ez sem szokott.
2016. dec. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
39%
Attól félnek, hogy egyre közelebb kerülnek a harminchoz szűzként és így arányosan csökken az esélyük arra, hogy valaha is legyen párkapcsolatuk. A nők jogosan visszavonulót fújnak, ha kiderül, hogy a pasi elmúlt 24 éves és még mindig nem volt barátnője. Félnek attól, hogy valami gáz van a pasival, amiért nem jött össze neki, ami a legtöbb esetben igaz szokott lenni.
2016. dec. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Van egy kolléganőm, aki együtt van egy olyan taggal, aki se életkorban, se kinézetre, és úgy egyáltalán semmiben sem passzol a lányhoz. Komolyan nem értem, hogy miért pont ez a lány kellett neki? Nem volt más, akivel élhetné az életét?


De ezt látom mindenhol, hogy már mindenkinek van pasija, aztán az esetek többségében a srác meg abszolúte semmi extra. Mit tud benne szeretni a lány?

2016. dec. 17. 00:55
 6/7 anonim ***** válasza:
68%
Nem tudom, hogy most kérjek bocsánatot vagy ne az előző jó kívánságomért mert nálam már megint kiverted a biztosítékot. Jelenleg én is 30 körül járok és simán összejönnék akár egy 25 alattival is. A nők nagy része 25 felett egyre inkább már kötöttebb párkapcsolatban vannak és egyre másra mennek férjhez. Legalábbis az ismeretségi körömből. Egyre ritkábban lehet olyat találni aki szabad, a korban hozzám közelebb állók közül. Mi az a hogy nincs benne semmi extra ? Mégis Mi a bajod ? Csak annak lehet párja akiben valami extra van ? kezded egyre jobban kihúzni a gyufát...
2016. dec. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

kiraz a hideg azoktol, akik azt hiszik, hogy masok elveszik toluk a lehetoseget nok teren vagy a munkaban.


valojaban ha ok nem leteznenek, akkor sem biztos, hogy megkapnad, amit akarsz. neked kell kiallnod magadert, nem masokat hibaztatni.


nemreg valaki eloleptetest kapott, ahol dolgozom. en is jol megfeleltem volna, es szerintem nem erdemelte meg.

viszont azt is tudom, hogy neki keszitettek az allast. azaz ha nem lenne nalunk, hiaba vagyok jo, nem letezne az az allas, amire most atvettek.

2016. dec. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!