Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jómódú emberként kihasználom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jómódú emberként kihasználom a társkereső oldalakon hogy tehetős vagyok.Más is csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Direkt nézegetem a nők képeit és ha egyszerűbb nőt látok háttérből ruháról kiderül írok neki pár sort majd küldök pár képet a házam belsejéről kocsiban ülve vagy nyaralgatós kép.

Mindegyik visszaír és egyből talizni akar.

Férfiként mennyi elítélendő ha valaki ilyen és kihasználja a helyzetét?

vagy ez csak a nőknek lehetőség hogy a testi adottságaikat használják ki a társkeresésben?Értem ezalatt az elittárs és a puncsos oldalt.

30F



2020. okt. 8. 22:49
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
90%

Álmodozz csak :)


Az Elittárs hogy jön ide? Az diplomás nők és férfiak társkeresője.

Amúgy kíváncsi lettem a képre a házad beleséről kocsiban ülve :D

2020. okt. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
84%

Vesszőt azért megtanulhatnál használni, te jómódú fiatalember. :D

Engem már az írásod kiábrándított, meg ez a szöveg is. Mi az, hogy egyszerűbb nő? Szánalmas vagy. Aki nem tehetős az már egyszerű?

Az ilyenre még csak rá se néznék.

Nincs azzal baj, ha van pénzed, azzal van baj, hogy még villogsz is vele és másokat egyszerűnek hívsz és a ruháit nézed. Nem ám a ruha teszi az embert, de látom 30 évesen nincs sok agyad. Sajnállak.


24/L

2020. okt. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
79%

Azt mondta, hogy a kocsiban ülve küld képet a házról.

Én meg ezt a kanapéról írom.


Ha működik a módszer, akkor használni kell

2020. okt. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
85%
Ha valóban találsz így partnert, akkor ez egy kölcsönösen hasznos üzlet. Amíg mindenki tiszta lappal játszik, addig nincs benne semmi elítélendő.
2020. okt. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
89%
Te, figyelj! Ha rám hallgatsz, azt csinálsz, amit akarsz. N
2020. okt. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
33%

Nincs ezzel gond, legalabb kiderul mi is az igazsag.


Szerintem csinalj par gold digger prank videot is...


https://www.youtube.com/watch?v=6YH-K-cj6TY

2020. okt. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
79%
Én tehetősebb nőként nem titkolom bár nem is hirdetem ki előre sehol, én nem akarom higy ezért megbélyegezzenek bármilyen irányba
2020. okt. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
80%

Álmodozz csak.

Normàlis nőt nem èrdekli a pènzed.

2020. okt. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
73%
Oké, kihasználod. De komoly, tartós kapcsid így hogy lesz? Mert, ezeket a nőket te eleve lenézed. Erre vagy büszke, hogy átmenetileg van egy nőd, akit igazándiból nem is szeretsz /tisztelsz, és még a kutyádat is többre tartod, de mégis velük kell lenned, mert nem tudsz a pénzeddel jobbat venni? Szánalmas vagy...
2020. okt. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
88%
"Puncsos oldal" egy prosti (bocsánat sugarbaby) oldalt azért ne tekints már etalonnal. S igen, golddiggerek mindenhol vannak, ha téged ez tesz boldoggá hogy nem az embert nézik csak a pénzét akkor csináld a te dolgod. Ma a te pénzedre hajtanak, holnap máséra akinek több van. Normális nő meg azonnal lapattint ha a pénzed tekinted a legfőbb értékednek. Sok partnerkeresőn láttam már az idézetet, de nagyon igaz: nem érdekel sem a farkad, sem az autót, majd ha szimpatikus leszel mindkettőbe beleülök.
2020. okt. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!