Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy 34 éves fővárosi lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 34 éves fővárosi lány tetszik én 38 vagyok? Ő 170 körül van én 184 magas. Közel lakunk egymáshoz. Miért nem ad esélyt? Nem vagyok csúnya.

Figyelt kérdés

máj. 8. 08:20
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
97%
Mert nem vagy az esete.
máj. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
97%

Mert nem tartozik egy idegennek semmivel. Nem kötelező esélyt adnia senkinek.

Nem úgy megy, hogy a ronda embereket mindenki érdektelennek tartja, a nem rondákért meg mindenki oda van. Valamit nem kedvel benned, vagy van valakije, vagy nem is akar semmit senkivel

máj. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
97%
Mert ennyi nem elég egy kapcsolathoz.
máj. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
88%
Ennyiből nem lehet megállapítani.
máj. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
96%

Mert nem érdekled. Miért kéne "esélyt adni", csak mert neked tetszik?

Keress olyan lányt, akivel kölcsönös az érdeklődés.

máj. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
93%
Azért ez kevés infó. Nem vagy szimpi, valószínű. Ennyi nem elég ám a kapcsolathoz.
máj. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
94%
Mert nem ezen múlik. Lehet te jóképűnek tartod magad, lehet a nők többsége annak is tart, de ő pont nem. A szebb emberek se tetszenek mindenkinek, mint ahogy a kevésbé szépek is valakinek tetszenek (férfira, nőre igaz)
máj. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:
De hova válogat 34 évesen? Alig pár éve van hogy teherbe essen. Számolnia kéne tudni talán!
máj. 8. 09:06
 9/40 anonim ***** válasza:
96%
Miért kellene kötelezően esélyt adnia ha te nem tetszel neki? 👍🏻
máj. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:
9-es nem kötelező de hova válogat? Nem vagyok csúnya mondtam már.
máj. 8. 09:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!