Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Békés-megyében és a nyírségben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Békés-megyében és a nyírségben van a legtöbb csóró férfi az ottani nők miatt alakult ki hogy a nők anyagiasak társkeresésnél?

Figyelt kérdés

Ukrán és román ha5ár közelében akkor a szegény szegénység hogy a legtöbb férfi és nő közmunkából él.De ők is akarnak társat vagy egyéjszakás kalandot de itt max a nőknek lehet ha egy pasi hajlandó ide elutazni a világ végére.

Férfiak a közmunkàs fizuból még rosszlányokra sem tudják összespórolni.

Sok incel kérdést ők írhátják ki?



2020. okt. 10. 18:07
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Nem, budapesti hamburgeresek írják ki a legtöbb incel kérdést.
2020. okt. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Múltkor volt egy kutatás hogy Budapesten van a legtöbb szingli és ezeknek többsége pasi. Szóval..
2020. okt. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%

Sok incelkedést olyan negatív emberek írkálják ki, akik szívesebben fogják a hibáikat másra, teljesen mindegy hogy keletmo-n él vagy a fővárosban. Könnyebb azt mondani, hogy minden nő felszínes és ők csodásak, csak nem veszik észre :D

Ha meg tenni kellene érte, akkor rögtön kifogások. (Egyetlen minimális büszkeségem, hogy egy ilyen incelt rávettem arra hogy változtasson magán, igaz ő azért tette mert offoltam, de jó érzés volt látni, hogy nem a kifogást keresi az edzésre, önmagával való törödésre, hanem megtette. Ettől ugyan nem lettem oda érte, de kis szünet után végre nem volt utálatos mindenkivel szemben és remélhetőleg mostmár lesz kapcsolata.)

2020. okt. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A nők többsége nem akar saját maganál sokkal szegényebb/gazdagabb partnert.Senki nem szereti,ha mindent fizetnie kell másnak,vagy ha neki fizetnek mindent.Persze most a felnőttekről beszélek,nem a húszéves kis gyökerekről.
2020. okt. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%
Nem. A csóróságukat az alacsony iskolázottsági szint, a rossz munkalehetőségek és az alacsony átlgakereset okozza. A nőket és a férfiakét egyaránt. Egyébként ott sem mindenki közmunkás, de aki az, az is találhat normális partnert. Sokan azért élnek így, mert nem tudnak vagy nem akarnak változtatni a helyzetükön, és aki megengedheti magának, az népszerűbb helyre költözik. A társkeresésnek és az anyagiasságnak nem sok köze van ehhez.
2020. okt. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
21%

De ott legalább nincsenek külföldi pasik. Illetve a határ ukrán oldala még csóróbb, lehet kettyinteni kárpátaljai nőket, hallottam már olyan sztorikat, hogy Munkácson ukrán kolis csajok grupiban szoptak magyar palit, mert ott az számít a pénzesnek.

Meg tudom erősíteni amit előttem is írtak, Budapesten sokkal nagyobb a férfitöbblet és sokkal nehezebb mind társat találni, mind szexkalandot egy férfinek.

2020. okt. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyobb városra jellemző, hogy nagyobb a felhozatal és felszínesebbek az emberek. Kisvárosban megalkuvóbbak és nem rántja el őket a "tömeg".
2020. okt. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
81%
Inkább Budapesten jellemző az incelség. A legtöbb menthető lenne ha nem lenne kövér. De lusták is..
2020. okt. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!