Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Üdv! 44 éves férfi vagyok.Elé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Üdv! 44 éves férfi vagyok.Eléggé el vagyok keseredve egy jó ideje.Valamiért nem jövök be a nőknek.Egyszerűen nem megy az ismerkedés.Bárhova felregisztrálok,sehol nem kapok választ vagy pozitív visszajelzést,és a mindennapokban sem.Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy rém ronda faszi,nálam sokkal úgymond kevésbé jóképű es egzisztenciájú emberekre tapadnak a nők,én meg nem tudok megismerkedni senkivel.

Soha nem mosolyog rám egy nő sem,soha nem látom senkin bármiféle jelét hogy felkeltettem volna az érdeklödését.Elmennek mellettem mintha nem is lennék ott.Kisugárzás?Azon hogy lehet javítani?Vagy mi lehet a gond?Mi a titok?Ertelmes válaszokat várok,nem trollkodást.Köszönom!



2020. okt. 4. 13:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Lehet a kisugárzás?

Vagy nem előnyös képeket töltesz fel magadról?

Egyénként szoktál beszélgetni nőkkel, munkatársakkal?

Ők mit mondanak?


33N

2020. okt. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Küldj képet,aztán kielemezlek.
2020. okt. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem már egy két haveromat de ők azt mondják nincs velem semmi gond,de ezek szerint mégis van valami..
2020. okt. 4. 13:40
 4/17 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Küldj képet mondok őszinte véleményt
2020. okt. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
24%
Ezt biztos trollkodasnak fogod venni, pedig tényleg érdekelne, hogy mégis mire vagy kire vártál 44 éves korodig? Valószínűleg a te elvárásaiddal van a gond, magyarán azoknak a nőknek te nem kellesz, akiket kinézel magadnak.
2020. okt. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Nem vártam senmire de vége lett egy jó ideje egy hosszú kapcsolatomnak és azóta nem tudok újrakezdeni.

És nem azért mert végleg összetörtem hanem mert valamiért nem vevő rá senki.

2020. okt. 4. 13:52
 7/17 anonim ***** válasza:

Küldj képet és megmondom van-e baj veled az én korosztályomban.

Vagy milyenek az elvárásaid? Melyik korosztályban keresgélsz? Hogy állsz kommunikáció tekintetében? 38N

2020. okt. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Hogyan lehet kepet küldeni?
2020. okt. 4. 13:55
 9/17 anonim ***** válasza:
Valamelyik képfeltolto oldalra feltöltöd
2020. okt. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
82%
Nekem az a tippem, hogy egyszerűen csak a korod. Senki nem azt feltételezi alapból egy 44 éves, teljesen okésnak tűnő férfiról, hogy egyedülálló, hanem épp az ellenkezőjét, ezért a való életben kapásból rád sem néznek inkább. A társkeresőn pedig "gyanús" lehetsz, hogy ha minden rendben veled, akkor vajon mit is keresel ott.
2020. okt. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!