Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek egy 50 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek egy 50 éves férfiről aki a 75 éves anyjával él, szűz, 150 ezret keres havonta, nem csókolózott még soha, de van 25 millió Ft megtakarítása?

Figyelt kérdés
2020. okt. 11. 17:30
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
74%
Nem hangosztatnam h szuz vagyok, elmenek parszor prostihoz h ne legyek talasztalatlan, aztan keresnek valami elvalt 40eves not meg vennek egy sajat lakast es elnem az eletem, a mamat meg hetvegente latogatnam. Jobb kesobb mint soha.
2020. okt. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
42%

30 as lúzereket ki szoktam én is gúnyolni! De azt hiszem neked már 50 évesen jobb ha tényleg elmész egy prostihoz. Legalább 1x hogy tudd milyen a szex.


Ha sehogy nem tudsz erőt venni magadon akkor meg élj a hobbidnak. Vigyázz anyukadra. Ez nem szégyen!

2020. okt. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
80%

Azzal semmi gond, hogy édesanyjával él. Miért hagyná idős asszonyt magára, mikor élhetnek együtt is...Viszont a pénzénél érdekesebb info lenne, hogy miért szűz még. Mert valami oka van.

Én is azt mondom, menj el prostihoz, aztán a kezdeti tapasztalatoktól felbátorodva kezdj el párt keresni.

2020. okt. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
65%

#5

Vannak emberek, akik nem egy bulin összeszedett részeg akárkivel akarják elveszíteni bármi áron. Ez a mentalitás az, ami szánalmas.

2020. okt. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
28%
Azt gondolom róla, hogy lényegében kihagyta az életét. Sajnálom, mert 50 évesen már kb. semmi lehetősége ezekkel a paraméterekkel.
2020. okt. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
72%
Nem azert de az eleg nem csak szex es parkapcsolat arrol nem beszelve h meg van kb 40 eved az alatt is lehet mind2t bepotolni
2020. okt. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
68%
17:38-as Ott kezdődik a dolog, hogy az ilyen fiatal korukban “nem menő srácokat” a kutya se hívja el egy buliba sem. Saját tapasztalat.
2020. okt. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
52%
Azt gondolnám hogy minél hamarabb megkellene ismerkednem vele. Egyetemista vagyok, anyagi gondokkal jelenleg..
2020. okt. 12. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
82%

Ismerek ilyet, kicsit fiatalabb:

A plébánosunk. :))


Egyébként ezzel csak azt akarom mondani, hogy ha megvan a hivatása a kérdésben szereplő férfinak, akkor éljen annak. Nagynénémnek sem volt soha senkije, mert nem érdekelte a párkapcsolat. Orvosként a hivatásának élt, amíg nem ment nyugdíjba, most meg utazik. Szereti a függetlenségét, szerintem boldogabb, mint sok családos vagy elvált, vagy párkapcsolati gondokkal küzdő.

Akkor van baj, ha görcsösen ragaszkodsz a párkapcsolathoz és nem találsz más célt az életben.

2020. okt. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
73%
Mázlista.
2020. okt. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!