Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felmentem pár videochat oldalra, tele voltak 13-tól 50 éves korig, naponta több száz net szatír férfit láttam, ezeken az oldalakon, mért ilyen elmebetegek a férfiak?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 29. 13:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
54%

Akkor menj fel más oldalakra, és látni fogod, hogy a nők pontosan ugyanezt csinálják. Csak ők még pénzt is kérnek érte. Miért ilyen elmebetegek a nők? Kérdezhetnénk ugyanilyen hülye módon.

Nem, nem szoktam a magamat mutogatni semmilyen webkamerás oldalon, mielőtt ez jönne.

2020. ápr. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Miért ilyen elmebetegek a nők?


az hogy valaki a semmire akar pénzt keresni az nem elmebeteg,aki viszont gyereklányok előtt copja le magát,nem pénzért,az az

2020. ápr. 29. 13:27
 3/21 anonim ***** válasza:
79%

Ez most kb. olyan, mintha elmennél egy piroslámpás negyedbe, aztán szörnyülködnél, hogy egy csomó prosti a kirakatban mutogatja magát, meg idegen férfiakkal fekszik le pénzért.


Ha irritál, hogy a kanos alakok farokfotókat küldenek, nem kötelező az efféle "videochat" oldalakat látogatni.

2020. ápr. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
74%

Most ez komoly? Egy gagyi videochat oldalra mentél ahol várható volt, hogy ez fogad és most ezen nyifegsz?


Ez olyan, mintha...


Bemennél egy szanatóriumba - "de sok az elmebeteg!"

Bemennél a kórházba - "milyen sok a beteg!"

Bemennél a börtönbe - "milyen sok a kisebbség!"

Bemennél az étterembe - "milyen sok az éhes ember!"

Bemennél a boltba - "milyen sok a vásárló!"


Videochat oldalra normális ember nem jár.

2020. ápr. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
56%

#2


"Picit" elfogultnak tetszik lenni néném, a kettő ugyanolyan rossz, csak az egyik elfogadottabb társadalmilag.

2020. ápr. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
89%
Én nem mondom, hogy elmebetegek a nők, cica. Ironizáltam. Azt mondom, hogy te vagy egy hülye, ennyi.
2020. ápr. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
64%
#2: Gyereklányok mégis hogy látogathatnak felnőtteknek szóló oldalakat? Egyébként meg aki webcam oldalakra megy fel, az szerintem nagyjából sejti, hogy nem Disney-mesét fog nézni.
2020. ápr. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
és ezek a férfiak,köztünk járnak,dolgoznak,van feleségük....láttam 20 éves,izmos fiatalembert,lehetne nője,de ő neten vetkőzik
2020. ápr. 29. 13:31
 9/21 anonim ***** válasza:
#5: Akkor miért nem előbb írod le, hogy ezek nem felnőtteknek szóló oldalak, mint hogy másokat fogyatékosnak tartanál azért, mert egy fontos információ elmaradása hiányában mindenki szexchat oldalakra gondol?
2020. ápr. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

felnőtteknek szóló oldalakat?



nemérted amit mondok?hül.yegyerek?van 1000 féle videochat,van külön tiniknek,ottis ez megy

2020. ápr. 29. 13:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!