Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Összejönnétek valakivel akibe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek valakivel akibe nem vagytok szerelmesek, mert a kiszemeltetek nem szeret titeket viszont?

Figyelt kérdés

Ha voltatok hasonló helyzetben vagy van erről történetetek/véleményetek azt írjátok le nyugodtan.

(Nem akarom befolyásolni a szavazást/kommenteket, szóval még nem írom le a helyzetemet részletesen.)



2020. okt. 13. 22:12
A kérdező szavazást indított:
Férfi vagyok, összejönnék így egy nővel
Nő vagyok, összejönnék így egy férfival
Nem lennék így egy kapcsolatban nő létemre
Nem lennék így egy kapcsolatban férfi létemre
40 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ki tud úgy együtt lenni valakivel, hogy nem szereti igazán esetleg nem is jön be neki?! Nyilván vannak az érdek kapcsolatok, de amit te írtál ott most nem erről van szó. Csak amiatt mert a kiszemelted nem szeret téged összejönni egy másik emberrel egyrészt hülyeség. Másrészt rohadt nagy szemetseg azzal a harmadik féllel, akivel elhiteted azt hogy szereted o valószínűleg tényleg szeretni is fog. Majd nyilván mivel nincs normális alapja ennek a kapcsolatnak pár héten , hónapon belül vége lesz és te elvesztegettél idot a saját életedből, ami idő alatt lehet tényleg találtál volna valakit akit szeretsz is. A harmadik felet pedig kikészítetted érzelmileg. Szerintem ennek semmi értelme
2020. okt. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%

Figyelj, a kiszemelted nem akar téged. Ez elég egyértelmű jele annak, hogy nem őt szánta neked a sors (már ha hiszel ilyenekben; ha nem akkor nemes egyszerűséggel: ő mást akar).

Ezek után abban reménykedni, hogy változik a hozzáállása fölösleges.


A másik ember viszont érdeklődést mutat irántad. Ha alapvetően megfelelő a számodra (elvárásaidnak megfelel), akkor semmi okod nincs visszautasítani.

Nem tudom te hogy vagy vele, de én előbb szoktam elkezdeni ismerkedni valakivel, majd jóval később leszek csak szerelmes. Ez a normális. Szerelem nem lehet kapcsolat előfeltétele.


Szóval a helyedben nyitnék felé.

2020. okt. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet a gyerekek szoktak, hogy csak úgy összejövök valakivel, mert akit szeretek, nem így érez.
2020. okt. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem jönnék össze így senkivel, mivel nem vagyok kapcsolatfüggő.
2020. okt. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Kétszer menekültem így bele kapcsolatba, de mindig megbántam. Viszont nálam egy szerelmi csalódás azzal jár, hogy utána 10 évig nem tudok újra vonzódni senkihez, emiatt csak két választásom van: együtt lenni olyannal, aki nem vonz vagy a magány. Nincs C verzió, mert én csak ahhoz tudok vonzódni, akibe szerelmes vagyok.
2020. okt. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%

Több is van aki tetszik, ha nem egyik, hát a másik. De olyannal, akihez nem vonzódok, nem.

N

2020. okt. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%
A fiúk ezt szokták csinálni.
2020. okt. 14. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Kizárólag azért, hogy "legyen már végre valaki", "a másiknak tudjam mutatni hogy nekem bezzeg van kapcsolatom", na ez nem éri meg...
2020. okt. 14. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Az 5-öshöz hasonlóan vagyok vele, azzal a különbséggel, hogy akármennyire rossz is a magány, nem tudok megtűrni magam mellett olyat, aki nem is kell igazán, csak jobb (vagyis a kiszemeltem) híján. Ma már egy randi erejéig sem. Világgá menekülök, nem tudom magamra erőltetni egy kapcsolat velejáróit.
2020. okt. 14. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
El tudok képzelni olyat, aki ezt teszi: gyorsan összejön valakivel, hogy pótolja az űrt, hogy szembe kelljen nézni a reménytelen szerelem érzésével és inkább összejön valakivel, "ha nincs jobb" alapon...
2020. okt. 14. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!