Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha megtudnád, hogy a kiszemelt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megtudnád, hogy a kiszemeltednek vannak fogkoronái (amik egyébként szépek, de ugye nem eredeti fog), attól összejönnél vele?

Figyelt kérdés
Így sokkal szebben néz ki az illető,mint a volt fogaival,azért csináltatta meg,hogy igényesebb,szebb legyen.

2013. jan. 28. 20:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne jönnék össze valakivel, aki volt annyira igényes magára, hogy megcsináltatta a fogait?
2013. jan. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
És ha kiderül, hogy kivették a manduláját?
2013. jan. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

És, ha frankón kivehető fogprotézise lenne?

Nem tudom én ajándék lónak nem nézem a fogát...

2013. jan. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Értelek benneteket,akkor ez nem von le semmit az illető "értékéből" és nyugodtan bevallhatja,hogy neki koronái vannak?
2013. jan. 28. 20:22
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Azért elképzelem a helyzetet...

Bocs, ne haragudj, még nem jöttünk össze, de ne haraguggyámá! Hadd mutikicsit a protkód!!! :DDDD

Ezek nem eredeti fogak? Ja bocs, akkor már nem is érdekelsz, pedig azt hittem, hogy összejövünk!



Jéééézusoooooooooooom!!!!

Hogy tehet fel ilyen kérdést az ember?

2013. jan. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
5ös, a protkó az más.:)A protkó egy egész fogsor,de ez csak az első 4 lenne.
2013. jan. 28. 20:24
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Bevallhatja, de oszinten, kit erdekel? Ismerkedes nem qbbol all, hogy "figyi, van egy tomesem es vettek mar tolem vert!.."
2013. jan. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

én ismerek olyan lányt akinek konkrétan látszik(eltérő fehérebb színű fogak), hogy fogpótlása van, mégsem akadályozna meg abban, hogy összejöjjek vele...

elég gyerekesen gondolkozol...

fontos dolog a fogak és a test ápoltsága, de csak ez alapján párt választani nem lehet... engem nem érdekelne az sem, ha szúvas lenne a foga a lánynak, ha szerelmes lennék belé, legfeljebb elkísérném a fogászatra...

2013. jan. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

8as:

Ez nem gyerekes gondolkodás, csak szeretném tudni,hogy ti mit gondoltok erről.Köszönöm szépen a válaszokat:)

2013. jan. 29. 17:29
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolom róla,hogy elég felületes az az ember,aki ez alapján ítéli meg a kiszemeltjét.

Mitől kevesebb az akinek fogkoronája van? Sok esetben,még szebb is az igazinál.

Testvéremnek is van,és pontosan az esküvője után 1 héttel tették fel neki.Senki nem mondaná meg,szépek.

Bárkivel megtörténhet.Maximum azért más,mert én félnék,nehogy kilazuljon,vagy bármi bajom legyen vele.


23/L

2013. febr. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!