Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mibe érdemes fektetni az energiát ha sikeres akarok lenni a nőknél?

Figyelt kérdés
Nekem több különböző opció is eszembe jutott, mivel az interneten töbh különböző elméletet is lehet olvasni. Az egyetlen dolog, amiben biztos vagyok, hogy a legyél önmagad, meg a legyél szociálisabb tanácsok nagyon nem működnek.

2020. okt. 17. 00:30
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Szerinted miért nem működik a normál rendszer? Mondjuk a lakás, 400 ezer, autó? Miért működne ehhez képest a pua, kondi? Mi a különbség a kettő között?
2020. okt. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
Te amúgy aspergeres vagy?
2020. okt. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
21: Tehát akkor 100% karrier legyen a többi meg időpocsékolás?
2020. okt. 17. 13:45
 24/32 anonim ***** válasza:
Nálad az összes időpocsékolás, kérdező. Abban a pillanatban, mikor kiderül, hogy a nőkkel való kommunikációban is ezt a "meg se hallom, mit mond a másik, ha nem tetszik nekem" hozzáállást alkalmazod, úgy vágnak ki, mint macskát sz*rni. Teljesen megérdemelten egyébként.
2020. okt. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

"Te amúgy aspergeres vagy?"


Szerintem fején találtad a szöget. Ennek fényében persze már teljesen egyértelmű, hogy emiatt írt olyat nyomikám, hogy "Csak nem ártana emberek közé menni: De hogyan", amin itt minden normális ember megütközött.

2020. okt. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Ne kérdezz vissza lécci, mert tényleg kíváncsiak vagyunk (gondolom nem csak én), hogy mi a különbség SZERINTED a két dolog közt, mármint ami a 21-esben van?
2020. okt. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:

"Te amúgy aspergeres vagy?":


Igazából nem tudom. Sok jellemvonás igaz rám, de ha találkozok egy hivatolsan aspergeres emberrel, furcsának látom én is, de minden aspergeres máshogy fura. Igazából szerintem ez egy nem létező betegség, amit azokra a megszokottól eltérően gondolkodó emberekre szoktak ráaggatni, akik introvertáltak. Másik dolog, hogy a hivatalosan asperegeres ismerősömből pszichológus függő lett, ahol gyakorlatilag a pénzért csak azt mondják neki, amit hallani akar(be yourself..).

2020. okt. 17. 17:00
 28/32 anonim ***** válasza:

1. Tudni kéne, hogy mit akarsz. Sok nőt megdugni vagy prémium barátnőt megtartani?


2. Tudni kéne a családi hátteredet. Ha fogsz örökölni 3 pesti és környéki nagy értékű ingatlant, akkor távolabbra pakolhatod a karriert, mintha egy borsodi faluból jöttél fel és munkásszállón lakva kezdtél el dolgozni.


3. Azt is tudni kéne, hogy nagyjából milyen nők a célcsoport, akik közül válogatsz. Mert az átlag proli bolti dolgozó de fullosan akarok kinézni partiribi nyíltan nagyon szereti a pénzt és a pénzesnek látszó pasikat, de viszonylag egyszerű őket hülyíteni.


Viszont a budai gazdag úri kislány, aki naturálisan igényesebb típus, lovagol, zongorázik, nyelveket tanul, stb. azt pont nem fogja annyira érdekelni, hogy jelenleg hol tartasz, az annál inkább, hogy néhány év múlva hol fogsz, milyen potenciál van benned. Mert neki jelenleg nem számít a pénz, ha látja benned, hogy egy törekvő mérnökpalánta vagy, aki SZENVEDÉLLYEL szeretne azt dolgozni, nem csak egy a sok közül tucatsrác, aki azért ment arra, mert állítólag jól lehet vele keresni és hiányszakma.


Viszont ő az a típus, aki átlát a szitán mert értelmes, intelligens, nem adja könnyen magát és a milliárdostól sem csábul el.


Van a másik változat, az újgazdag budai miss picsa, ő a tipikus szponzort keres, nem barátot. Ha ügyesen el tudod vele hitetni, hogy neked vannak médiás kapcsolataid (esetleg tényleg vannak) akkor simán odaadhatja magát neked.


Végül pedig a kommunikációs képességeidtől is sok függ, ha csendesebb típus vagy (a kondizásra való rápörgésből nagyon az jön le, hogy külsővel akarsz kompenzálni, esetleg még státusszal), akkor jó ötlet lehet a felszolgálóság (bár nem a mostani helyzetben), ahol sok csaj és sok ember megfordul és nem feltétlenül keresel rosszul vele, sokan diplomával rosszabbul keresnek az első években, vannak akik végig, mert nem sikerül megalapozniuk a karriert utána.


Azt már te döntsd el melyik a jobb. Viszonylag szerényen élni sokat dolgozva de benne lenni az élet sűrűjében, vagy jól keresve nagy perspektívával rendelkező területen dolgozni, de a karrierépítés és önképzés mégegyszer annyi időt elvisz az életedből, mint a munkád és utána a jó fizetésed felét arra áldozni, hogy olyan programokra vásárold be magad, ahol nők között lehetsz természetes közegben és nem tűnik nagyon erőltetettnek, hogy csajozni mentél oda (mint mikor megjelennek a lúzerek latin tánc vagy jóga tanfolyamon, nyilván a tánc/jóga érdekli őket...).

2020. nov. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:

"hogy külsővel akarsz kompenzálni":


Egyszerűen az átlagos kinézetemet szeretném feljavítani, hogy tudjak csajozni a szórakozóhelyeken vagy az interneten. Sajnos tinderen például csak a kinézetben felső 10% -nak sikerül.

2020. nov. 20. 17:00
 30/32 anonim ***** válasza:
De azt még mindig nem írtad, hogy mit akarsz? Komoly barátnőt vagy kiélni magad, megdugni mondjuk 50 random nőt?
2020. nov. 21. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!