Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mibe érdemes fektetni az energiát ha sikeres akarok lenni a nőknél?

Figyelt kérdés
Nekem több különböző opció is eszembe jutott, mivel az interneten töbh különböző elméletet is lehet olvasni. Az egyetlen dolog, amiben biztos vagyok, hogy a legyél önmagad, meg a legyél szociálisabb tanácsok nagyon nem működnek.

2020. okt. 17. 00:30
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:
Mindent. Először ki akarom élni magam, aztán ha van tapasztalatom sok lánnyal, már ki tudom választani a páromat, mivel pontosan tudom, mit akarok.
2020. nov. 22. 00:48
 32/32 anonim ***** válasza:

#31: Én ugyanezt gondoltam és közben éveken át délibábokat kergettem. Az elmúlt 15 évem elméletek gyártásából és kifogások kereséséből állt. Illetve időnként sikerült kizökkennem belőle, de bármilyen apró sikertelenség újra és újra visszarántott.


Mindazonáltal ezt a kiélős majd megállapodós dolgot annyi férfi hozza fel, hogy már közhelynek számít.


És tudom, mindenki azt akarja hallani, hogy létezik csodamódszer, amivel hihetetlen sikereket érhetsz el, de nincs ilyen csodamódszer, illetve az állítólagos csodamódszerek alkalmazása is leginkább 3 dologtól függ, ami közül a legtöbb olyan ember, aki ezt keresi híján van legtöbbször mindegyiknek.


1. Vagyon, anyagi helyzet: nagyot tud dobni a hatékonyságon, ha már 20-22 évesen saját lakással rendelkezel, van kocsid, illetve olyan stabil háttered, hogy az egyetemnek sincs tétje a presztízsen kívül, így is-úgy is a családi vállalkozásban nyomod tovább és mindig van havi 1-200 ezer Ft elköltendő zsebpénzed munkától függetlenül. Mielőtt jönnél a "Magyarországon kevés ilyen ember van" vesd össze az egyre növekvő külföldi fiatal srácokkal, akiknek ez az ország olyan, mintha te Vietnamba mennél csajozni és itteni minimálbérből királyként élnél.


2. Úgy összességében a családi háttér rengeteget tud dobni a hatékonyságodon. Hogy már gyerekként, tiniként sok országban jártál, nyelveket beszélsz jól, tartalmas és érdekes életet élsz és a rokonaidat, családodat sem kell szégyellni semmilyen téren.


Ennél a két pontnál ki is merítettük a pénzügyi dolgokat. Aki pénzzel akar csajozni, az már teljesen más irányba megy. A pénz csak az alapja mindennek, nem csak a csajozásnak, az egész életnek és így nem mindegy, hogy hogyan, mennyi idő alatt mennyit keresel (hatékonyság) és mennyire szereted a munkádat.


3. Az alapszemélyiséged és az extrovertált-introvertált tengelyen való elhelyezkedésed. Nagyon nem mindegy, hogy a csajozás egy élvezetes hobbi a számodra vagy egy muszájból a cél érdekében végrehajtott idegőrlő rutin.


Erre is érvényes az önismeretes rész. Magadtól kell megkérdezned, mi a célod a kiéléssel.


Ha a végcélod a párkapcsolat, akkor maga a szexuális aktus csak egy kis része a dolognak. Furán hangozhat, de a nőkkel való bánásmódban többet nyom a latba, ha mondjuk lakótársként nőkkel is egy közösségben laktál kollégiumban vagy volt életkorban közeli húgod, nővéred, mintha felszedtél akármennyi egyéjszakás alkalmi valakit vagy volt akár évekig szeretőd, akivel csak szexelni jártatok össze és akkor azzal az egy nővel szoktatok össze más meg mást szeret az ágyban, mástól indul be.


Attól, hogy volt 40 különböző punciban a farkad még nem leszel alkalmasabb a párkapcsolatra, mintha egy nővel lettél volna pár hónapig mondjuk 100 alkalommal.


Ha pedig hódítási kényszered van vagy csak képzeletbeli elismerésre vágynál, akkor ismét csak az önismeretet javaslom. Ugyanis a fenti 3 pontból ez az egyetlen, amin az agyad komoly átprogramozásával ugyan, de tudsz változtatni. A másodikon nem, az elsőn is csak évek munkája során, de ugye 30 körül már nem menő a saját lakás és a kocsi, hanem egyre inkább alap és a idővel versenyt futni nem tudsz, maximum ha sok pénzt keresel a pénzeddel prostituáltakat vásárolni.


Helyetted senki nem tud dönteni, de ha a kiélésnek, majd a megállapodásnak akarod alárendelni az életedet (karrier, gyúrás), akkor nagyon meg fogsz lepődni, amikor eléred ezeket és utána már az életkorodból is adódóan csak olyan nők találnak meg, akik komolyan terveznének veled, miközben te még a kiélős korszakodban vagy és azt kívánod bár 10 évvel fiatalabb testben lehetnél.


Akik 30 fölött is fűzögetik a fiatal lányokat és hamar összejön nekik, azok többsége már huszonévesen, sokszor tizenévesen aktívak voltak ilyen téren és ezekben az időszakokban voltak komoly kapcsolat miatt pár hónap vagy év szünetek.


Ahogy az első bekezdésben írtam, én is ebben a cipőben voltam és nagyon elszúrtam az életemet. Valójában később jöttem rá, hogy olyasmire vágytam, ami lehetetlenség, hiszen paradoxon az egész. Mintha gyorsan akarnál sokat edzeni vagy éppen horgászni vagy vadászni, hogy mindent bepótolj, ami a múltadból kimaradt.


Ezek olyan dolgok, amikben azok az igazán hatékonyak, akik időben elkezdik, mindig apró lépéseket tesznek a cél érdekében, de sosem akarják túlzásba vinni (PUA hülyeségek, hogy szólíts le napi 100 lányt) és a folyamatban is örömüket lelik. Illetve az anyagi háttér is adott hozzá, akár időben, akár pénzben.

2020. nov. 22. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!