Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az internetes társkeresés át...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az internetes társkeresés át fog változni egy testépítőversennyé?

Figyelt kérdés

Az interneten sok tinderes tesztet néztem, és magam is kipróbáltam különböző kamu profilokat. Az eredmény egyértelmű. Ma a tinderen a legkelendőbb jellemvonás a szteroiddal felpumpált izmos felsőtest.


Kérdés, hogy mi lesz a jövőben. Ahogy ezt egyre több férfi ismeri fel és ahogy a társkeresés többi, nem internetes formája egyre inkább eltűnik, el fogunk jutni egy olyan korszakba, ahol gyakorlatilag minden második 30 év alatti ember izmos lesz, a szteroid meg olyan elterjedt drog lesz, mint a most a cigaretta.


Erre hogyan fognak reagálni a lányok? Továbbra is döntőbírók lesznek a versenyben és megpróbálják kifogni a legizmosabb halat, mivel a genetikájuk ezt diktálja nekik? Vagy megunják a sok izmos embert és kevésbé fog ez számítani nekik, miközben más pozitív tulajdonságok meg felértékelődnek?



2020. okt. 18. 13:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
34%

Aha...tehát izomagyú biztonsági őröknek lesz fullos csaja szerinted?


Ez kell a Tinderre: [link]

2020. okt. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
68%
Na, takarodjal edzeni.
2020. okt. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
73%
Túl egyszerű a gondolatmeneted. Inkább nem is fárasztom magam a részletek kifejtésével.
2020. okt. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
68%
Igen, meg fogyókúrás fitnesz versennyé. 50 dekával több van rajtad, akkor foggyáá le, mer'bálna vagy.
2020. okt. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
42%
annó mikor egyetemre jártam, a legjobb egyetemista csajok (jó, üres fejű, de full csinos) a kigyúrt biztonsági őrökkel lógtak, folyton azokkal beszéltek és ágyba is bújtak velük.
2020. okt. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
40%
Nekem egy tipikus konditerem szökevény ismerősöm sincs, mégis a legtöbbnek van párja.
2020. okt. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ne a netten keresd, ott üresfejű libák keresnek, gazdag vagy szintén üresfejű agyon szteroidozott gibbonokat.

A nők se vannak jobb helyzetben, ott is a plasztikmacákat keresgélik, bár több esélye van egy átlagosnak mint egy átlagos pasinak.

2020. okt. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
39%
Nőknek tetszik az izmos felsőtest,nahát ki hitte volna.
2020. okt. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Azért nem feltétlen kell a szteroidot látni benne. Valaki simán edz. De amúgy elég szánalmas, hogy ennyire nem vagy hajlandó tenni azért, amit akarsz, csak hulljon az öledbe. Nőt akarsz? Tegyél érte!

Én is fogytam, hogy egészségesebb és vonzóbb legyek és lám, jobban érzem magam. És nem rinyálok, hogy a pasiknak miért csak a csinos nők jönnek be. Inkább én is az lettem. Ennyit erről.

2020. okt. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
A kigyúrt biztonsági őrökön sok szokott a zsír is. Nem rájuk gondolok.
2020. okt. 18. 15:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!