Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismertetek már olyan srácot,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertetek már olyan srácot, aki ennyire el van átkozva nők terén vagy csak velem van gond?

Figyelt kérdés

Nos, az a helyzet, hogy itt vagyok 30 évesen, barátnő, feleség nélkül. Magamra 16 éves krom óta odafigyelek, edzek, megnézem mit eszek.


Többször kezdeményeztek lányok életem során. Viszont van bennem egy gát, ami miatt félek belemenni bármibe. Félek, ha megismeri egy nő a gyengeségeimet, elhagy, mert annyi sikeres es gazdag férfi van. Marpedig az ismerkedés elején mindenki eljátssza kicsit a menőt, és a gondtalan életet, hiszen ez a vonzó. De mi van, mikor a hétköznapok szürke valósága arcul csapja a másik felet? Lehet nem is akkora macsó, nincs is annyi pénze, nincs is annyi menő barátja, magyarul: átlagember. Miért van az, hogy a mai világban az átlag már egy szitokszó? És miért van az, ha felvállalom a gyengeségeimet, akkor csak a lenézést kapom?



2020. okt. 15. 23:06
 1/7 anonim ***** válasza:

És ezeket a sületlenségeket, ezeket a hülye gondolatokat egész életedben magadban tartottad? Elmondom miért kérdezem. Mert ilyen hülyeségek néha nekem is eszembe jutnak, de szerencsére van pár régi igaz barátom, és van egy hozzám közel álló testvérem, akiknek ezekről beszélhettem mindig őszintén, szoktunk ilyenekről beszélni. És ők mindig megmondták, hogyha túl nagy hülyeségek jutottak eszembe, túl nagy marhaságokat kezdtem volna el bebeszélni magamnak.


Szóval visszarántottak a földre, valóságba, nem hagyják hogy nagyon elfajzott legyen a gondolkodásmódom. (És ez vica versa működik.) De te ezekről a gondolataidról soha nem beszéltél senkinek? Hogy lehet hogy ezek a félelmek, gátlások még 30 évesen is ugyanúgy benned vannak? Miért nem tudtál "haladni", miért nem tudtad ezeket levetkőzni?

2020. okt. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy érzem hogy meg vagyok átkozva a lányokat illetően... :c
2020. okt. 16. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem rengetegen vannak így ezzel, főleg a mai világban, a nők szabadon élhetik ki hipergám ösztöneiket. A férfiak néhány százaléka juthat normális szexhez csak. Én is így vagyok ezzel, nincs senkim, lehetetlennek is érzem.
2020. okt. 16. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Vazulnéne válasza:
Igazából a hangsúly itt a benned lévő félelmen van nem máson. Eléggé félsz közeledni egy nőhöz és ezen a "gáton" nem jutsz át. Ezt csak te tudod magadban felül írni, senki más. Ha nem ismered és szeretted magad akkor, hogy várod el hogy más is szeressen? S ha eddig nem sikerült legyőznöd ezt a félelmet akkor nem ismered és nem szereted magad elégé. Szóval barátom ezen csak te változtathatsz. A másik, ki mondta, hogy "átlag" embernek lenni olyan rossz? Mármint mindenki a menő gyerek akar lenni a "csili-vili boby gyerek a vadnyugaton", de ott a sok felesleges elvárás felé. Hidd el nem akarnál olyan lenni. Én jobban szeretem azt, hogy csak azok tudják mennyit érek akik igazán számítanak. Ne feledd az "átlag" embertől senki nem vár semmit és ezért van mindig egy aduász a kezében. Senki nem vár tőle semmit ezért tud mindenkit meglepni és a végén mindent elvinni ;) "Átlag-szürke" embernek a legjobb lenni, mert mindent látsz, mindent hallasz még is beolvadsz a tömegben ezért sosem kapnak el ^^ Persze ez nagyon furcsán írtam le, de a lényeg amire utaltam hogy, ne bánt hogy nem vagy a "csili-vili bobi", mert hidd el sokkal több a macera vele.Legyél Önmagad, ne legyél punci és akit találsz magadnak azért fog szeretni aki vagy. ^^
2020. okt. 16. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kérdező: nagy valószínűséggel a hatalmas félelem kerekedett felül mindig, amikor sikered lett volna.

Pszichológus segíthet.

2020. okt. 16. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is el vagyok átkozva, ha nem is így...
2020. okt. 16. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én. Annyi a különbség, hogy én soha nem is tetszettem egyetlen nőnek sem, mert alacsony és ronda vagyok.
2020. okt. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!