Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok mik azok az indító...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mik azok az indító üzenetek amire szívesen válaszoltok? (ismerkedés, tinder, badoo, stb)

Figyelt kérdés
2020. okt. 18. 16:06
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

Valamelyik kint lévő fényképemre reagáljon valami érdekeset, egyedit, vicceset.


Pl múltkor egy pasi azzal írt, hogy ott állok egy palota előtt turistaként, hogy milyen szép palotám van.

Vagy ha a kutyámmal vagyok, akkor hogy loptam-e vagy saját, vagy segít-e a kutya bevonzanom a pasikat. (De ezt viccesen kérdezi, nem komolyan.)


Tehát valami vicces kis hülyeséget, amiben van kreativitás. Nem kell túlgondolni.

2020. okt. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Bármilyen nemű undorító üzenetre nem válaszolok
2020. okt. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
31%
"Szia, Mészáros Lőrinc unokaöccse vagyok."
2020. okt. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%
Egyetlen indító üzenet kell a lányoknak, hogy nagyon jól néz ki. Ha ez megvan tökmindegy, hogy mit böffögsz oda.
2020. okt. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%

Osztom a 4-és véleményét. Ha jól nézel ki tök mindegy mit mondasz, elég egy “Hello” is, úgyis beszélgetni akar majd veled.

Pl. amit az 1-es írt, nálam nem jönne be, se akkor se ha jóképű. Csak akkor túl tudnék lendülni rajta, és bíznék benne, hogy amúgy nem ilyen esetlen az életben is.

/N

2020. okt. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
92%
A nőknek kukmindegy mit írsz, azt nézik, hogy nézel ki. Annak válaszolnak, aki külsőre bejön nekik.
2020. okt. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
70%

1-es és 4-nek is igaza van itt nem csak elég annyi ha jóképű vagy mert eléggé változó hogy kinek mi a jó képű (de persze van egy univerzális szépség ideál) de pl ha átlagos vagy vagy egy kicsivel jobb akkor ez a kezdő jó szöveg szintén nagyon sokat segíthet!

azaz igazság hogy ha elsőnek teljesen közömbös voltál neki de ha megtudod nyerni a személyiségeddel akkor úgymond sokkal vonzóbbnak fog látni!

2020. okt. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én egy szia-ra is válaszoltam annó :) Volt valaki aki azzal indított hogy melyik a kedvenc túrórudim ami ugye egy tök jó kérdés én imádtam :D viszont 4-5 mondtad után már nem volt miről beszélgetnünk. A jó indítás nem mindig jelent instant sikert :D


24l

2020. okt. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!