Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen kinézetbeli gondolok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen kinézetbeli gondolok okozhatnak pártalálási nehézséget?

Figyelt kérdés
Neten sokat ismerkedtem és nem jött össze kapcsolat, de élőben sem. Kíváncsi vagyok milyen visszataszító dolgok vannak a kinézetben ami sikertelenséget okozhat.
2020. okt. 18. 20:54
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Én a netes ismerkedés férfi oldaláról tudok véleményt mondani. Totál átlagos kinézetű, magasságú, alkatú srác vagyok. Van pár normális képem, de egyszerűen semmire nem elég online.

Csak olyan lányokkal tudnék matchelni tinderen, hogy akkor már inkább váltogatom a jobb meg a bal kezem.

Engem nőknél leginkább a túlsúly taszít egyébként, meg pl a félig felborotvált, esetleg ilyen brutál rövid frizurák. Ezen kívül talán még a rasztát is ide sorolhatnám, mert az az esetek 99%ban egy olyan életsítlust jelez előre, amivel én nem tudok szemernyit sem azonosulni.

Gusztustalan még számomra az emberölésre is alkalmas, hosszú, hegyes műköröm, és a vastag smink.

2020. okt. 19. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nőként elsősorban ahogy írta itt valaki, az arc "nem szépsége". A túl vékony, deszka vagy kövér alkat is sokat ront az esélyeken, de a ronda arc abszolút kizáró tényező. Az minden helyzetben látszik, sosem takarható el, még egyszerű baráti beszélgetésre sem nyitottak az emberek (más nők sem!) egy ilyen arc birtokosával.
2020. okt. 19. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Poont barátnak a legjobb az ilyen ember miről beszélsz te?Nincs vonzalom ugyanis.
2020. okt. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
11 es én átlagnál jobb kinézettel jó képekkel azt tapasztalom hogy csak ronda vagy átlagosnál rosszabb nők akarnak valamit igazán tőlem.persze eljutottam taliig szépekkel is de leráztak.
2020. okt. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Illetve idősebb nő de akkor meg enyhe mozgássérült az illető még ha kinézetre oké is.
2020. okt. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Koszos, lerágott körmök pl.
2020. okt. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Nőknél :tulsuly(főleg jelentős) nem a pár kiló

rondaság arcnál,tul magas,elálló fogak.

belső:igénytelenség.kibirhatatlanság,drama queenség.

szivesen.

2020. okt. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

"átlagnál jobb kinézettel jó képekkel azt tapasztalom hogy csak ronda vagy átlagosnál rosszabb nők akarnak valamit"


Érdekes, hogy azok az emberek, akik bátorkodnak eldönteni, hogy ki a szép és ki csúnya, milyen nehezen veszik, amikor ugyanez fordítva megtörténik :).

2020. okt. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!