Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiakat mennyire befolyáso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiakat mennyire befolyásolja párkeresésnél a hajszín? Elképzelhető pl. hogy ugyanaz a nő más hajszínnel taszító számukra, aki egy másikkal vonzó?

Figyelt kérdés
Nem lila-zöld-pink hajakra gondolok természetesen, hanem a szőke-barna-fekete-vörös keretekre.
2020. okt. 19. 20:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer volt erről egy kísèrlet, hogy ugyanaz a nő felregisztrált egy társkeresőre különböző profilokkal szőke, vörös ès barna hajszínnel, mert tesztelni akarta melyiknèl kap több üzenetet. A szőke lett a nyerő, tehát a kísèrlet szerint az a legvonzóbb a fèrfiak számára. Szerintem meg ez hülyesèg. Szerintem szimplán csak az állt a legjobban a nőnek ergo azzal volt a legvonzóbb.


Minden pasinak más hajszín jön be, illetve függ attól is mi áll jól az adott nőnek

2020. okt. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
általában a barna a nyerő, ez a köztes átmeneti, konszenz szín, ami majd mindenkinek megfelelő. Persze kinek mi áll jól, attól is függ a dolog.
2020. okt. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Az exemnek a vörös volt a mánia.
2020. okt. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Az unalmas barnával nem lehet mellélőni.
2020. okt. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenkinek áll jól mindegyik hajszín, van, aki mondjuk vörösként szexi, de pl. a fekete nem áll jól neki. Az meg már más kérdés, hogy minden színből van ezernyi árnyalat, láttam már nőket iszonyat rikító vöröses hajjal, rögtön a gyufa meg Pumukli jutott róluk az eszembe, meg van, aki annyira platinaszőke, hogy szinte ősz. Szóval az árnyalatokból sem mindegy, hogy milyet választ az ember, ha már mindenáron pl. festetni akarja a haját.
2020. okt. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a barna, fekete haj jön be nagyon a nőkön. Én magam szőke férfi vagyok. Egyébként nem az, hogy kidobnék egy szőke csajt is az ágyamból (sosem tettem ilyet eddig sem), de egyszerűen a sötét haj nekem egy vonzó plusz dolog.


27/F

2020. okt. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Van akit nagyon befolyásol mert pl. "megveszik a szőkékért" de a többséget nem érdekli. Azt a hajszínt találd meg ami neked (bőrtúnus, hajszín, fejforma stb.) a legjobban áll, ne divatból festegesd össze-vissza a hajad. Aki szeret az szeretni fog barnán is.
2020. okt. 20. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Vicces, mert a jelenlegi páromnak csak szőke női voltak, de én meg egy barna nő vagyok enyhe vörös beütéssel. :) Mondta is, hogy én így tetszem neki és el sem tudna képzelni szőkének.
2020. okt. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha 10 különböző szín van a hajadban, az már problémás... :D De egyébként meg nem nagyon foglalkoztat.
2020. okt. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
ha eléd áll egy napbarnított bőrű latin bombázó és egy túlsúlyos szőke, melyiket fogod választani (hasonló a jellemük?
2020. okt. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!