Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresésnél, párválasztásná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresésnél, párválasztásnál mennyire fontos a szem és a hajszín?

Figyelt kérdés
Kedves Válaszolók! Statisztikát szeretnék készíteni, hogy mennyire dominálnak a külső tulajdonságaink. Tudom, hogy a belső tulajdonságok sokkal fontosabbak, de internetes társkeresésnél igen gyakran csak egy arcot látunk, ami alapján kell eldöntenünk, hogy az illető szimpatikus-e, vagy sem. Kérlek benneteket, írjátok meg a nemeteket, korotokat, az eredeti haj és szem színeteket, meg az ideálotok szem és hajszínét. Vajon a hasonló a hasonlót, netán az ellentétek vonzzák egymást? Válaszaitokat előre is köszönöm! Arnold

2019. máj. 22. 17:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
60%

barna eredeti, szőke es zöld festés, szemem zöld (szóval a hajszínem megy a szemem színéhez :P)

ideálom vörös haj, barna szem... szeplős arc :)

akikkel jártam: barna haj + zöld szem, fekete haj + kék szem, fekete haj + barna szem

27L (és a lányok vonzanak)

egyébként aki nem durván túlsúlyos és átlagos arca van (mindentől függetlenül) jobbra szoktam húzni társkereséskor, aztán egy értelmes mondat leírására nem képesek, így maradok inkább egyedül :D

2019. máj. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Noblesse Oblige ***** válasza:
84%

Ideál: fekete haj, sötétkék szem.

Párom: barna haj, világos zöld szem

Képről választás: nekem azok a férfiak tetszenek képeken akik mosolyognak. Régen az egyik kérdésnél is kitettek egy csomó férfi társkeresős képét, abból kellett a legszimpibbet kiválasztani. Nekem az utcán lőtt spontán mosolygós szelfi tetszett a legjobban. (nem emlékszem a férfi haj és szemszínére, arcra nem ő volt a legsármosabb, de a képe nem volt unalmas, vidámságot sugárzott ezért ő kiemelődött a többi, ágyba hentergünk álmosan, tükörben a wc előtti szelfizők közül). Összességében nekem jobban számított, hogy nem volt szokványos a kép, és így feltételeztem, hogy az illető férfi jobban felvállalja magát, és egyedibb mint a többiek.

Én: szőkés vöröses barna haj, világos kék szem. 30 N

2019. máj. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
84%
Erről itt értelmes statisztikát nem fogsz tudni felállítani, ahhoz néhány válasznál jóval több kell. Olvass utána a párválasztás pszichológiájának (keresgélj, mert a legtöbb cikkben nincsenek tárgyalva a külsöségekre vonatkozó szempontok) és minden kérdésedre választ kapsz.
2019. máj. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
37%
A hajszín még egy dolog (engem spec nem érdekel, csak ne legyen kopasz 25-30 évesen), de a szem teljesen mindegy, ugyanis mindegyik szemszínben ugyanaz a barna pigment van csak más mennyiségben. Minél kevesebb annál világosabb és minél több, annál sötétebb.
2019. máj. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
59%
Ez aztán statisztika lesz :)
2019. máj. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Ne legyél már ennyire negatív! Inkább kérlek segíts és oszd meg velünk hogy milyen vagy és mi az ideálod!
2019. máj. 22. 18:13
 7/21 anonim ***** válasza:
30%
Mindegy csak magas legyen az fontosabb
2019. máj. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
49%

29 éves nő vagyok,sötétbarna az eredeti hajszínem és zöldesbarna szemem van.

Őszintén szólva, nincs ideálom se szem szín se hajszin terén, rég nem így választok párt.

Viszont fekete hajú,vagy festett hajú emberkékkel nem ismerkedem, és sosem tettem..se a félhosszú hosszú hajuakkal,sem kopasszal. Rövid tüsi haju srácok előnybe vannak,voltak mindig is.

2019. máj. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
57%

Nekem szem/hajszín mindegy, a lényeg hogy legalább vállig érjen a haja. Ha hosszabb, az csak jó.

26/F

2019. máj. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
49%

Eredti hajszínem barna ,szemem zöld.

Ideál barna haj, zöld szem lenne de sosem volt zöld szemű párom

28N

2019. máj. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!