Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nagyon hiányzik egy kapcsolat, de nem akar összejönni senkivel?

Figyelt kérdés
Csak azt látom, hogy a körülöttem lévőknek mind van valakije, mennyire előre tartanak már a kapcsolatukban annak ellenére hogy fiatalok, nekem meg ez az egész kimarad. Nincs baj a külsőmmel és a személyiségem sem elviselhetetlen, teljesen átlagos igényeim vannak, mégis egyszerűen nem találom a hozzám illőt. Több randim is volt az elmúlt pár év alatt és egyiknél se éreztem hogy igazán passzolunk, nem volt meg az összhang, így nem lehet összejönni senkivel... Vagy akiben megláttam volna a lehetőséget, neki nem jöttem be. Elég szerencsétlennek érzem magam, hogy huszonévesen nem jön össze semmi, egyre jobban megvisel és tényleg kezdek kételkedni abban, hogy majd lesz valaki akivel mindketten egymást akarjuk és nem mást. Próbálok nyitott lenni, erőltetni nem akarom, ígyis néha úgy érzem belefáradtam az egészbe, néhanapján viszont nagyon zavar, mert hiányzik egy kapcsolat, hogy szerethessek, szeressenek. Nem hiszem ezen lehetne sokat segíteni, de az talán kicsit jól esne ha vagytok páran hasonló cipőben :/ Vagy akik szintén nehezen találták meg a párjukat ők hogyan kezelték azt az időszakot amíg egyedül voltak? Főleg ha ezek évek voltak... Másoknak olyan könnyen megy, nem tudom hogy csinálják.
2020. okt. 20. 21:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a kérdést, mintha én írtam volna mi!
2020. okt. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
*ki.
2020. okt. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Úgy hogy nem itt sírnak, hanem tesznek érte.

Persze ehhez kel némi bátorság, erő, hogy ismeretlent, meg szólíts, megismerkedj vele.

2020. okt. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is évek óta egyedül vagyok.
2020. okt. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%

Kérdező, legszívesebben üvöltöznék veled és a hozzád hasonlóakkal, noha sohasem tennék ilyet, mert az bántó lenne.

"Több randim is volt az elmúlt pár év alatt és egyiknél se éreztem hogy igazán passzolunk"

Szép tőled, hogy néhány órádat rászántad néhány férfira, ezzel nincs is gond. Viszont nem adtál nekik igazán se esélyt, se időt.

Te is szeretnél közös életet tervezni, de tenni már nem vagy hajlandó érte. És úgy csinálsz, mintha tehetetlen lennél. Pedig most vagy fiatal, elmondásod szerint normális vagy, mégis most rontod el az egész életed.

2020. okt. 21. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Randi esetén mennyire adsz esélyt, lehetőséget annak, hogy kiismerjétek egymást? Vannak akik a "romantikus filmekben előre megkonstruált, ezerszer begyakorolt jeleneteket alapul véve" az első találkozáskor már várják a hatalmas nagy szerelembeesést azt feltételezve, hogy "ha nincs szerelem első látásra azonnal" akkor "nincs kémia" akkor "nem illünk össze" "ne raboljuk egymás idejét". Tapasztalataim szerint ez rendkívül elterjedt nézet.
2020. okt. 21. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Detto ebben a helyzetben vagyok.😂
2020. okt. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ott más lesz a gond szerintem.

Lehet, hogy igazából önmagadban kéne választ keresni, nem másokban.

Vagy csak felületesen ismered meg, és máris döntesz.

Vagy egyszerűen tényleg csak nem hozzád valók, akkor meg ne sajnáld, megkíméled magad a társas magánytól, és elpazarolt évektől. Ennyi.

De szerintem legyél kicsit türelmesebb a másik féllel, lehet hogy csak több idő kell, hogy megnyíljon de a végén megtalálod benne ami megfog. Két ember nem egyforma. 29f

2020. okt. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!