Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A magasság számít egy kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magasság számít egy kapcsolatban? Összejönnétek pont veletek egymagasságúval ha előtte csak a nagyon magas pasik jöttek be?

Figyelt kérdés

Eddig mindig nálam sokkal magasabb barátaim/randipartnereim voltak, úgy +15-20 centi. Most randizom egy pont velem egymagasággúval, nagyon szimptaikus fiú, csak tartok tőle tudat alatt ezért lebeszélem magam róla, mert mindig is a magas pasik jöttek be. 165cm

Tudom hogy ezek csak külsőségek, de nem tudom.



2020. jún. 30. 05:25
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
50%

Én nem jönnék össze. 159 centi vagyok. Szeretek 5 centis magassarkúban lenni, de van egy-kettő, ami 10 centi körüli. Szóval tőlem minimum 10 centivel legyen magasabb a pasi.

Párom 172 centi és teljesen rendben van ez a magasság.

2020. jún. 30. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
86%
Azt mi honnan tudjuk hogy neked mi számít?😁 Szerintem iszonyatosan nagy hiba lenne azért dobni mer egymagas veled, ismerd meg előbb.
2020. jún. 30. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
85%
Én nem tudat alatt beszélném le magam, hanem nem is randiznék vele, mivel tudom magamról, hogy lehet akármennyire jófej, az igénytelenség mellett ez az, ami iszonyatosan zavar, sosem tudnám elfogadni, minimum 15-20cm nálam is, úgyhogy nem is bántanám azzal, hogy elmegyek vele randizni, és hamis reményeket táplálok benne. Akit ez ennyire zavar, annál szerintem úgyis ki fog ütközni.
2020. jún. 30. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Persze, eddig én is mindig néztem a magasságot, meg az egyik elsődleges szempont volt számomra amit a külsőn megnézek. De most valahogy annyira tetszik a fiú személyisége, humora, világnézete, hogy muszáj voltam elmenni vele egy sétára :)
2020. jún. 30. 06:48
 5/24 anonim ***** válasza:
76%

Olyan szánalmasak ezek a lepontozások.

Nem tudom, hogy mi volt benne, amit ennyire le kellett húzni.

Ja, nekem vannak igényeim, ó bocsánat, ja és nem egy 180+-os férfi a párom, úgy hogy nem értem, hogy egyes fiúcskákat miért zavarta ennyire a véleményem.


1-es válaszoló voltam

2020. jún. 30. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
92%

Ha tetszik, bírod, vonzónak találod, akkor nyugodtan vágj bele.

Nekem is alapból a magasabbak tetszenek, de ismertem két 170 cm körüli srácot is, akik jóképűek, izmosak, rendesek voltak - bármikor összejöttem volna velük.

2020. jún. 30. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
2%
Úgysem fogsz összejönni vele, vagy ha igen, akkor hamar rájössz, hogy te sem vagy képes egy alacsony férfihoz vonzódni, ahogy más nők sem.
2020. jún. 30. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
25%

Ezt szeretem a gyakoriban :D Alacsony férfi feltesz egy kérdést. Válaszok: ne aggódj, nem számít a magasság (mekkora kamu :D), alacsony nőknél próbálkozz, stb.


Nő feltesz egy kérdést. Válaszok: igen, nekem is a magasság a legfontosabb, minimum egy fejjel legyen magasabb, stb.

2020. jún. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
84%
#8: te direkt jatszod a hülyét?
2020. jún. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
5%

#9 Igen.

Te meg direkt nem érted, amire célzok ezzel? Akkor kvittek vagyunk :D

2020. jún. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!