Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan fiú, aki nem perverz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan fiú, aki nem perverz és egyáltalán nem fontos neki a szex?

Figyelt kérdés
Akinek fontosabb a szeretet és hogy lelkileg kapcsolódjunk és sose csalna meg?

2020. okt. 21. 02:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%
Mert valaki szereti testileg is megélni a saját párját, az aztán perverz.. ha nem szereted a szexet akk impotens vagy aszex férfit kell keresni
2020. okt. 21. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
67%

Aszexuálisoknak hívják őket.


De kiben csalódtál ekkorát, hogy ilyet keresel? Vagy esetleg te is aszexuális vagy? Esetleg prűd és nálad már az orális szex (nyilván kölcsönös módon) is perverznek számít?


Mert a kettő nem zárja ki egymást, sőt! Én pont olyan nőt nem csalnék meg sosem, akinek fontos a szex. És én szex útján tudok a legjobban lelkileg kapcsolódni a másikhoz. Az összes alkalmi kapcsolatomba kicsit szerelmes lettem és nekem többet jelentettek mint én nekik...

2020. okt. 21. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Olyan férfit keresek, aki csak velem akar szeretkezni és nagyon szeret. Nem hiszem hogy aszex vagyok, de nem tudom biztosan mert szűz vagyok.
2020. okt. 21. 03:37
 4/16 anonim ***** válasza:
34%

Szerencsére igen. A férjem is ilyen. Nem kifejezetten aszexuális, de sokkal emberibb és érettebb a hozzáállása a témához, mint a primitív majmoknak. Nem hatja meg és nem hajtja a szex, inkább csak a szeretetét fejezi ki vele.


Remélem, te is találsz egy ilyen főnyereményt. :)

2020. okt. 21. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van ilyen férfi, akit keresel.
2020. okt. 21. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért az, hogy szexelni is akar, még nem perverz. Ezt csak azért írom (nőként), mert valami irreális félelmet érzek a kérdésedben. Van olyan férfi, aki normálisan tud kötődni, hűséges, és csak azzal akar szexelni (is), akit szeret és aki vele is akar (és ez nem azt jelenti, hogy csak azt akar). A férfiak pont olyan sokfélék, mint a nők. Szexben is. Mindig az adott férfit akard megismerni, ne valami ködös közös elméletet akarj rájuk húzni, hogy ki milyen típusú. Ahogy te is azt várod, hogy valaki önmagadért szeressen, ne egy skatulyába rakjon. Legyél őszinte, de óvatos, aki időt szán rád, azt fogod tényleg érdekelni.
2020. okt. 21. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Van, csak kicsit kevered a fogalmakat. Aki szereti a szexet, az még nem perverz. Te azt a szót keresed, hogy hűség. És lelki társ.
2020. okt. 21. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Noren1989 ***** válasza:
66%

Nos, hàt a kérdés nettó f-szsàg.


Szóval ne legyen aszex, de mégse legyen nrki fontos a szex.


A végén meg kiderült, h neked csak egy lojàlis fadzi kell.

2020. okt. 21. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
A perverz és a 0 szexualitás végletek között azért még elég sok kategória van.
2020. okt. 21. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem igazán értem. Attól, hogy szűz vagy, még simán tudhatod, hogy aszexuális vagy-e. Mondjuk ha azt várod, hogy csak veled szeretkezzen, akkor nyilván nem lehetsz aszexuális, mert téged foglalkoztat a szeretkezés mint olyan. Szerintem neked még egy kicsit nőnöd kellene agyilag és érzelmileg, és csak utána fiúzni.
2020. okt. 21. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!