Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, randiznátok helyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, randiznátok helyes migráns pasikkal, ha volna rá lehetőségetek?

Figyelt kérdés
Arab vagy afrikai származásúakra gondolok elsősorban.

2020. okt. 21. 15:00
A kérdező szavazást indított:
Igen, örömmel
Nem, nem vonzanak
50 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
75%

Mit jelent, hogy migráns?


Egy csomó multinak vannak itt külföldi alkalmazottai, gyakran színes bőrűek. És van aki meglépett szomáliából úgy, hogy egy teljes öltözet ruhája nincs. Az átlag magyar bunkó szerint mindkettő migráns.

2020. okt. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
68%
SOHA!
2020. okt. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
79%
Külföldön élek, itt én is migráns vagyok és a párom aki dél-amerikai szintén migráns :D Viszont afrikai vagy arab férfiakhoz sosem vonzódtam és a kulturális különbségek is elég nagyok a legtöbb esetlben. Haverokként, kollégákként tök jóban vagyunk, de nem randiznék velük.
2020. okt. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
58%
En mar randiztam migranssal. Nemetorszagban voltam rokonoknal, ott ismertem meg egy sziriai ferfit. Randiztunk parszor, nagyon kedveltem, de ennek a kapcsolatnak jovoje ugysem lett volna.
2020. okt. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
45%
Igen, de csak feketékkel.
2020. okt. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
22%
Nincs olyan, hogy: helyes migráns.
2020. okt. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
55%
Ki a migráns? Egy olvasni-írni alig tudó idemenekült valaki, vagy egy képzett, diplomás, esetleg európában tanult ember. Mellesleg ha te elmész Németországba vagy ANgliába dolgozni, akkor migráns vagy?
2020. okt. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
31%

7.-nek.


"Mellesleg ha te elmész Németországba vagy ANgliába dolgozni, akkor migráns vagy?"


Nem, mivel EU állampolgár vagyok, és jogom van ott lenni.

2020. okt. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
85%
8 Az a migráns, aki nem abban az országban él, aminek az állapolgára. Az EU-n belüli mozgás is migrációnak számít és aki EU-n belül költözik, az is migráns. A migráns egyáltalán nem egy pejoratív kifejezés, csak az utóbbi időben tette azzá a propaganda.
2020. okt. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
59%

"Nem, mivel EU állampolgár vagyok, és jogom van ott lenni."


Ahogy annak a rengeteg feketének vagy arabnak is, akiknek már a nagyszüleik is britt, francia, belga, etc állampolgárok voltak, ők pedig itt születtek, itt tanultak, itt adóznak

2020. okt. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!