Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magyar lányok, Ti kezdenétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyar lányok, Ti kezdenétek arab, afrikai migráns férfivel kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Értem én, hogy sok nő számára egzotikusnak számítanak, de viszont annyira más kultúra, hogy elég könnyen bajotok eshetne, mint pl. ennek a17 éves svéd lánynak, akinek az arab barátja levágta a fejét, miután a lány szakított vele: [link]


Sok ilyen eset van, amiket viszont a mainstream média nem szeret nyilvánosságra hozni. Szóval hallottam én már megcsonkított, savval leöntött lányokról is.


Náluk nincs az mint a fehér pasiknál, hogy szakítasz vele aztán bűnbánóan elsomfordál, hanem úgy berág, hogy egyből jön a kemény bosszú..



2020. jún. 19. 03:42
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
28%

Csak az olyan 1 bites nők kezdenek mindenféle kannibállal, akik agyilag nem jutnak el odáig, hogy nem a komplett, fehér férfi társadalommal van baj, hanem az ő modorukkal, életfelfogásukkal.

Lásd Demcsák Zsuzsika, azt a nőt generátornak lehetne használni egy trafóháznál.

2020. jún. 19. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
81%
Én nem kezdenék ilyen emberrel. Legalábbis olyannal nem, akik azt a vallást követik, amiben én el vagyok nyomva. Mert nem minden arab származású ember követi ezt a vallást, van, aki teljesen elzárkózik tőle és normális, egyenrangú párra vágyik normális emberként, és talán még el is költözik az országából emiatt, értelmes, tanult, nem agresszív, és normális a férfiakkal és nőkkel egyaránt. Ritka az ilyen, de biztos vagyok benne, hogy léteznek.
2020. jún. 19. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
44%

A nők ösztönösen az erőszakos, férfias férfiakhoz vonzódnak. Nem csak arabok meg négerek, fehérek között is a tetovált, kigyúrt alvilági figurák nagyon sok nő zsánerei.


Úgy gondolják, hogy velük kivételt tesz, őket virágszálként, hercegnőként kezeli.


Meg hát valljuk be, nőtől függ. Egy szolid bölcsészlányt sokkal kisebb eséllyel fognak attrocitások érni, pláne ha kellően intelligens ahhoz, hogy ne szólogasson vissza, mikor valaki beszólogat neki, aki csak a balhét keresi.


De egy egoista, nagyszájú partycsaj, aki már a külsejével felhívja magára a figyelmet, rendszeresen jár bulizni olyan helyekre, ahol a kidobók is néha 3-an alig bírnak 1-1 ogréval és józanul is szeret odamondogatni embereknek a pasija árnyékából, hát még ittasan, nála az van, hogy tegyük fel összejön a kedves sráccal. A kedves srác kap egy laza sallert az egyiktől és elfekszik.


Egy ilyen nőnek pitbull kell, nem csivava. Aztán volt már olyan is, hogy a pitbull szedte szét a gazdáját...

2020. jún. 19. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
66%
Ha egyébként minden másban megfelel, akkor igen. Ahhoz, hogy megfeleljen viszont szükséges az, hogy le legyen mélyen vallásos (vallástól függetlenül), legalább angolul beszéljen magas szinten és az enyémhez hasonló értékrendje legyen. Más országokban is vannak normális emberek, sehol nem mindenki egy őrjöngő, terrorista vadállat. Egy magyarnál sincs rá garancia, hogy nem fog megverni vagy megölni, ha szakítok vele.
2020. jún. 19. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
88%

Ja mert itthonról nem volt még soha, egyetlen egy cikk sem, ami úgy kezdődött, hogy "szerelemféltésből megölte feleségét és gyerekeit..". Egyáltalán nem kultúra és nemzetiségfüggő, hogy valaki szakítás után szomorúan elsomfordál vagy levágja a fejem, ez mindig az ember személyiségén múlik. Itthon is vannak agresszív állatok, akiket jobb lenne elzárni a társadalomtól, külföldön is, és az ellenkezőjéből is bőven akad. Minden országban, minden kultúrában. Itthon is, Európában is, a Közel-Keleten is, Afrikában, Amerikában, mindenütt.


Ennek ellenére amúgy nem jönnék össze vallásos férfival. Tökmindegy, mi a vallása, se hindu, se buddhista, taoista, muszlim, keresztény, semmilyen vallás nem fér bele. Szóval innentől már levezethető, hogy a nagyon durva kulturális különbségeket sem tudom tolerálni, így ha valaki szemében egy nő az alsóbb rendű lény, tulajdontárgy, az esélytelen, hogy bármit is elérjen nálam (fehér, magyar anyanyelvű férfival is találkoztam, aki így állt hozzá, megjegyzem, szóval...). Plusz a fekete bőrűek eleve nem jönnek be, az araboknak (pakisztániaknak, üzbégeknek, az összes környékbelinek) meg nagyon erős testszaga van, amit mindannyian borzasztó erős parfümökkel próbálnak leplezni, ami engem iszonyatosan zavar, szóval inkább kerülöm őket.


Szóval, röviden: nem, nem jönnék össze velük.

2020. jún. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
36%
#5 Az említett itthoni cikkek sem magyarokról szólnak, hanem cigányokról.
2020. jún. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
95%

#6 A lúgos orvos sem cigány, meg az a katona sem aki a Bernadettet péppé verte. Meg az erőszakolós Kiss László sem, meg a többi sem. A magyar férfiak között is rengeteg hímsoviniszta, bántalmazó, erőszaktevő van, nem kell ahhoz másik országba menni.

Ettől függetlenül nem jönnék össze mert nem vonz az a színük, szaguk és kultúrájuk. Fehér bőrű, európai, izraeli vagy észak-amerikaival jönnék össze csak.

2020. jún. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
42%
Persze, de csak akkor ha aids-es, szutykos, és rohadnak a fogai. Előnyben részesítem a fanatikus elmebetegeket is. Egyenesen az álmom egy ilyen ember.
2020. jún. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
43%

Nem!

N27

2020. jún. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
39%

Egyszer randiztam egy itt tanuló arab sráccal. Nem jönnek be, ő sem volt az esetem, de annyira aranyosan viselkedett, hogy beadtam a derekam. A randin is egy tündér volt, kicsit túlságosan is.


Ilyeneket, amit felhoztál példának bőrszíntől és származástól függetlenül bárki elkövethet..

2020. jún. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!