Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem találni valóban érett,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem találni valóban érett, komoly kapcsolatra alkalmas és vágyó 25 - 30 körüli nőket? Miért csinálnak így?

Figyelt kérdés

Nagyon belefáradtam az ismerkedésbe. Azt mondják, hogy komoly kapcsolatot szeretnének... és közben bepánikolnak amikor komolyra fordulna a dolog...


Helyesnek, okosnak és kedvesnek tartanak. Az utcán folyton megnéznek. Sokat nevetnek velem. Az exek a kapcsolatok után is felszoktak keresni egy kis... kényeztetésre. - de nem megyek ebbe se már bele mert egyszerűen zavaró amit átélek a TÁRSkeresés során.


De amint megérzik a lányok, hogy valóban komolyak a céljaim tényleg olyan mintha megijednének - Aztán jönnek a szokásos dolgok: barátnők, anyuci, hirtelen élni akar, stb. ...


Nagyon belefáradtam már ebbe.. Miért kell hitegetni? Legalább mondanák meg, hogy mi a helyzet és kész pont..


Könnyen ismerkedem. Közösségbe járok.


28f



2020. okt. 21. 15:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
Aki szakítás után összejár(t) az exeivel egy kis "kényeztetésre", az nálam pl.egyből kuka, komolyan a legkevésbé sem vehető.
2020. okt. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Vannak az életben olyan szakaszok amikor nem találod a párod.

Mielőtt összejöttem a jelenlegi párommal 4 évig nem találtam senkit akivel komolyan eltudnám képzelni.

Szerintem ne add fel.Biztos találsz majd valakit aki passzol hozzád.:)

2020. okt. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy rosszul kommunikálód le. Értem én hogy te komoly kapcsolatot keresel, és hosszú távon gondolkodsz, de ha a 2. randin előadod, hogy arra gondoltál a közös gyereketek lehetne Csabi ha fiú és Zsófi ha lány, persze csak az esküvő után, amit jó lenne jövő nyáron nyélbe ütni... akkor nem csoda ha megilyednek.

Nem ismerlek, nem tudhatom hogy alakítod a kapcsolataidat, de a leírásod alapján nekem egy kicsit így jön le a szitu.

Ezeket a dolgokat nem lehet elkapkodni, siettetni. El kell járni randizgatni, ha jól érzed magad az illetővel akkor használd ki az együtt töltött időt, és majd úgyis alakul. Valószínűleg azért ilyednek mert nagyon hamar előadod a komoly terveidet, szándékaidat, már jóval azelőtt hogy megismerhetnének téged, vagy hogy te megismerhetnéd őket. Mind a két oldalon idő kell annak, hogy kialakuljon az elköteleződés a másik irányába. 3 randi után nem tudhatod hogy te valóban azzal az illetővel akarod leélni az életed. Ha pedig ezt adod elő, az baromira ilyensztő.

2020. okt. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi észrevételeket.


1-es: jó pár évvel korábban volt ilyen. 20-22 évesen... egyetértek veled, azért SEM megyek bele ilyenekbe.


2-es: Köszönöm szépen neked is a válaszodat. A válasz összefügg a 3-as kommentjével: megpróbáltam azt is hogy csak jól érezzük magunkat és kész pont.


Ha másfél éves volt a kapcsolat akkor is kibukott ez. Volt, hogy nálam idősebb nővel próbáltam meg - annál is - Anyu...


De most volt egy 3 hónapos például. Csak jól szerettem volna érezni magam. Amikor látta a lány, hogy valóban komolyan gondolom azt, hogy kapcsolatban vagyunk MEGIJEDT. hiába ment mindenhova a barátnőkkel, támogattam benne. Annyit kértem hogy legyünk mi is együtt néha kettesben - AZ MÁR PROBLÉMA VOLT....


Nem tudok úgy belemenni egy kapcsolatban, hogy ne gondoljak arra, hogy az vezethet valahova. Legalább olyan szinten hogy jól érezzük magunkat és meg van az esélye annak, hogy mi ezt akár nagyon hosszú távra is kialakíthatjuk idővel. De gyerekek meg ilyenek: pl pont a lány hozta fel.


Szóval teljesen össze vagyok zavarodva már ezen a téren :/


Mindenki kommentjét köszönöm! Még vissza-vissza fogom olvasni őket, hátha magamra ismerek jobban bennünk és tudok a hozzáállásomon is változtatni esetleg.

2020. okt. 21. 15:37
 5/11 A kérdező kommentje:
* az nem vezethet valahova
2020. okt. 21. 15:38
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
Pedig valami gikszer csak lehet veled ha egy nő sem akar felvállalni komolyra.
2020. okt. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%
Azért ilyen kevés idő alatt még nem feltétlen alakulnak ki érzelmek. Nem lehet, hogy egy kicsit tapadós vagy? Én is menekülnék, ha a pasi már 1-3 hónap után az összeköltözésről beszélne meg az esküvőről.
2020. okt. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
6: Azt mondják, hogy szeretnék komolyan, de a gyakorlatban teljesen mást csinálnak - elkezdenek megfelelni a barátnők és az Anyu elvárásainak.
2020. okt. 21. 15:56
 9/11 A kérdező kommentje:
7: nem beszéltem se esküvőről se a gyerekekről... a csaj hozta fel....
2020. okt. 21. 15:56
 10/11 anonim ***** válasza:
8-akkor valszeg rosszul választasz.
2020. okt. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!