Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy férfi nem alkalmas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi nem alkalmas kapcsolatra és hosszabb ideje nincs is senkije az nem normális?

Figyelt kérdés
2019. nov. 13. 12:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem sose volt és nem vagyok normális 26f
2019. nov. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%

Először a normális fogalmat kéne definiálni.


Ha az illető egyedül is boldog, akkor éljen úgy.


Ha boldogtalan akkor kezdenie kell magával valamit. És minél tovább halogatja, annál rosszabb lesz neki.

2019. nov. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%

...Tehát tudatosítania kell magában azt, hogy valóban alkalmatlan-e, vagy csak egy önkorlátozó hiedelemről van szó, és hogy miért tartja magát alkalmatlannak párkapcsolatra, és ezt fel kell tudni dolgozni.


De az nem normális, hogy valaki csak azért megy bele egy kapcsolatba, hogy legyen valaki, bár ez a társas magány nagyon jellemző.

2019. nov. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A társadalom szerint,igen,nem normális aki nem áll be a "sorba".
2019. nov. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem ismerjük. Vagy igen, vagy nem.
2019. nov. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt már valakim, mégsem vagyok normális.
2019. nov. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Van erről valami komoly tanulmány amúgy a kettő összefüggéséről? Mert szerintem attól hogy valaki régóta egyedül van vagy még sosem volt párja nem feltétlen alkalmatlan párkapcsolatra...
2019. nov. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha egy pingvintől azt várják el, hogy fára másszon és ez alapján mondják nemnormálisnak, akkor szerinted a pingvin a hibás? Nem biztos, hogy a férfiben van a hiba ha nem volt senkije.
2019. nov. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én 4 éve vagyok egyedül teljesen normális. becsületesen dolgozom és élem a mindennapjaim voltak próbálkozásaim neten melóba szórakozóhelyen de vagy undoritó nagyképű módon megaláztak vagy becsaptak de úgy rendesen. Volt két komoly kapcsolatom egyik sem miattam lett vége. Ez az állitás ebben a formában nem igaz
2019. nov. 14. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!