Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyi annak az esélye hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi annak az esélye hogy soha ne legyen barátnőm?

Figyelt kérdés
26F

2020. okt. 21. 17:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem tudja, mivel nem írtál magadról semmit.
2020. okt. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Eddig még soha nem volt kapcsolatom mert nem merek kezdeményezni mert tartok attól hogy úgyis csak feleslegesen próbálnék meg beszélgetni egy lánnyal aki tetszik. Meg úgyis talál magának olyat aki sokkal jobb mint én.
2020. okt. 21. 17:37
 3/6 anonim válasza:
Keress olyan csajt akinek jó a beszélőkéje és meg is van oldva
2020. okt. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyes vagyok.

Amit ajánlani tudok, interneten kezdj el ismerkedni, a való életben is sokkal könnyebb lesz majd utána kapcsolatokat keresni, ha esetleg az első javaslatom kudarcba fulladna. Én is azt gondoltam talán a velem van a gond, de a környezetemben szembesültem azzal, hogy sok embernek a "különleges" nagyszájú, tökéletes arcú, szupermodellek kellenek.

Az internetes dolgot azért ajánlom, mert ha ott sikerül belebotorkálni valakibe, a lelkébe szeret bele az ember, nem pedig a kinézetébe. :)

Aztán már nem is annyira érdekli milyen a kinézete, mert magát az embert szereti, nem pedig a testét.

Ha pedig magaddal van gondod ne aggódj, nincs olyan, hogy ne tetszenél senkinek :3

2020. okt. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Keress egy dagi nőt. Más esélyed nincsen.
2020. okt. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyébként örülnék neki ha nem szólnátok le a teltebb lányokat. Ők ugyanúgy nem fognak veletek szóba állni, szóval bocs.
2020. okt. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!