Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gáz lenne egy olyan szexkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz lenne egy olyan szexkapcsolatot keresni, amiben van némi gyengédség?

Figyelt kérdés

Szóval nem csak üres szex, hanem egy kis összebújás is belefér, együttalvás, ilyenek.


Megijednétek ha a partneretek ilyen lenne?


2020. okt. 24. 20:08
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
91%
Rengetegen keresnek ilyet.
2020. okt. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
78%
Úgy hívják, hogy barátság exreákkal.
2020. okt. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
17%
Ezt párkapcsolatnak hívják. Azért meg tenni kell. Te is felelősség nélkül akarsz olyan dolgokat, amiket a biztonság, a stabilitás és a szerelem szül, nem valami tróger, aki néha megkúr, aztán 3 napig rád sem néz, mert úgysem vagytok együtt.
2020. okt. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
Nagyon sokan keresnek ilyet, nekem volt pár hónapig, nagyon jó volt 😊
2020. okt. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
3-as, nagyon is szeretnék párkapcsolatot, de a férfiak azok akik mindig menekülnek a párkapcsolat felelőssége elől.
2020. okt. 24. 20:29
 6/30 anonim ***** válasza:
Rossz emberekkel kezdesz, itt is kb minden nap 50 fefi sir h nincs noje pedig o mennyire szeretne...
2020. okt. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Hát ez sajnos nem olyan, hogy megrendeled és így meg is kapod. Nekem sokadszorra jött ossze ilyen úgy, hogy nem is akartam, fel sem merült bennem, hogy ilyen lehet vele. De nagyon jó viszony volt. Soha nem vált romantikussa, de nagyon nagy szeretett volt köztünk. Amikor elvaltak útjaink megkoszonte, hogy hagytam magamat kicsit szeretni és beengedtem a páncélom mögé és hogy higgyem el, hogy barommi jó csaj vagyok, a jó szex pedig nekem is jár alanyi jogon.
2020. okt. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
14%
5, nem a rosszfiúk után kell futni. Rengeteg férfi van ám, aki összecsapná a két kezét, ha végre párja lehetne.
2020. okt. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:

"nagyon is szeretnék párkapcsolatot, de a férfiak azok akik mindig menekülnek a párkapcsolat felelőssége elől"


Mindig valami csodálattal vegyes meglepődéssel tölt el, hogy itt naponta mennyien képesek minden cselekedetükért másokat hibáztatni.

2020. okt. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Sajnos ez nem tudatosan jön, csak kialakul, de lehet találni persze. Nekem erről van nagyon jó élményem, viszont ezen a szinten eszméletlenül nehéz megállni érzelmileg. Könnyű elszállni, akkor pedig már nem beszélhetünk egy stabil, jól működő szex kapcsolatról.
2020. okt. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!