Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők! Számotokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Számotokra kizáró ok lenne ez, az ismerkedést, vagy a párkapcsolatot illetően?

Figyelt kérdés

Számomra nagyon fontos, hogy az általam választott nő finoman és igényesen öltözködjön. Fontos hogy nőiességet sugározzon magából.


Mivel érdekel az öltözködés, nagyon szeretem a női ruhákat, kiegészítőket. (és úgy érzem itt jön a probléma!) Nagyon szeretem ha egy nő combfixet vagy harisnyát hord, egyrészt mert iszonyatosan vonzónak találom a harisnyába bújtatott kecses lábakat, másrészt pedig a vizuális élményen kívül a harisnya finom anyagának érintése teljesen elbűvöl.


Tisztában vagyok az anyagokkal, tudom mi az a DEN... Tudom mi tetszik.

Viszont nem vagyok láb fetisiszta! Nem esek túlzásba, tudom hol a határ. :)


Korábbi kapcsolatomban, kb heti két alkalommal kértem a párom, hogy viseljen a kedvemért egy csinos szoknyát esetleg ruhát. Természetesen ha nem érezte magabiztosnak magát az általam javasolt ruhában akkor elfogadtam, hogy nem viseli azt.

Általában esténként kértem tőle, például hogy közös filmnézéshez vegyen fel harisnyát, combfixet, harisnyanadrágot, amiben ha hozzám búj cirógathatom, simogathatom, mert azon kívül, hogy törődhettem vele, és érezhettem közelségét a finom anyagok érintése is rendkívül jó érzés volt számomra. Imádtam!


Ez viszont egy fiatalkori kapcsolatom volt, aminek már vége. Ha manapság nőkkel beszélgetek, határozott véleménnyel elutasítanak azt illetően, hogy egy esetleges kapcsolatban csak a kedvemért viselnének valamilyen ruhadarabot.

Minden nő így gondolkodik, vagy szerencsétlen voltam, és nem jó helyen keresgéltem?



2017. szept. 30. 18:19
1 2 3 4
 1/37 A kérdező kommentje:
Elnézést, kifelejtettem egy fontos dolgot! Szívesen elkísérem vásárolni az adott barátnőm, és őszinte véleményt mondok arról amit vásárolni készül.
2017. szept. 30. 18:22
 2/37 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, volt egy férfi, akivel leveleztem, aki ugyanilyen harisnya és combfix mániás volt. Hosszú távon irritáló ez a viselkedés, kivétel, ha a csaj is dettó ugyanígy gondolkodik, mint te.
2017. szept. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%
Én csak harisnyát és ruhát hordok télen-nyáron, de nekem nem tetszik az ilyen vonzalom. Nem tudom, olyan furcsa érzés. Koszos.
2017. szept. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt ilyen pasim, csak az a selyem szatén anyagú ruhákra gerjedt, mindig abba kellett lennem mellette.
2017. szept. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%
Számomra nem. Gyakran hordok harisnyát de ettől még elég lealacsonyító a tudat hogy a barátom részben ezt szereti bennem.
2017. szept. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:

Nem, nem nem!! Részben félreértettetek.. Engem maga a női test vonz, bennem nem az kelti a szexuális vonzalmat, ha ilyen vagy amolyan ruha van rajta. Ez csak a nőiesség szimbóluma.


Gerjedni arra gerjedek, ahogy rám néz, ahogy látom a szemébe, hogy kíván. Nem arra, hogy egy pöttyös harisnya van rajta.. az csak simán tetszik. :)

2017. szept. 30. 18:43
 7/37 anonim ***** válasza:
8%

hagyjad, ide kiírsz egy ilyen kérdést, ILYEN leírással és máris te vagy a szemétdisznó, agresszív, fétises hülye. Nekem is ugyanígy tetszik a nőiesség, stb. Ilyen nőt kell találni, akinek ez hasonlóan bejön.

Nekem mázlim van :P

Nincs ebben semmi rossz, egyszerűen ez a stílus tetszik neked is.

sok sikert!

(mindjárt megkapom, h mánia, meg hasonlók...csak figyeld! )


F

2017. szept. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:

7*

Nem vettem zokon egy választ sem, nem hiszem, hogy rossz szándékból írt volna bármely válaszoló. Nekem ezek személyes tapasztalatnak tűntek.

Örülök, hogy mázlid van! :) És köszönöm!


Egyébként az "ILYEN" alatt mit értesz pontosan?

2017. szept. 30. 18:53
 9/37 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem jönnél be. Szeretek nőiesen, igényesen öltözködni, de úgy, ahogy az nekem tetszik és én jól érzem magam benne.
2017. szept. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az 5-ösnél van a pont, valóban lealacsonyító érzés. Gondolj már bele kérdező fordítva. Ha mondjuk a barátnőd azt mondaná, hogy nem is tudom... járj a kedvéért atlétába. Mert az neki annyira bejön rajtad. És úgy heti 2 alkalommal legyél már benne, de inkább minél többet. Sőt, úgy ráizgul a témára, hogy el is kísér téged, ha ruhát akarsz venni, hogy mit látna legszívesebben rajtad. Te nem éreznéd úgy, mintha nem is igazán hozzád vonzódna, hanem egy ruhadarabhoz? Nem azt mondom, hogy ez így egy rossz, vagy elítélendő dolog. Biztos van, aki hasonlóképp gondolkodik róla, csak nőben. De alapvetően az emberek úgy állnak a párjukhoz, hogy ha szeretik és kívánják, akkor tök mindegy miben van (sőt legjobb ha semmi nincs rajta), ugyanúgy kell nekik, és ezt várják visszafele is.
2017. szept. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!