Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális, ha nekem erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha nekem erről a videóról elsőnek az jut eszembe, hogy sose lesz ilyen barátnőm és vszeg ő is levegőnek nézne az utcán?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=SsbBUwYNGwQ

Hogy lehetne ezt a mérhetetlen fájdalmat enyhíteni, amit a barátnőhiány okoz. Ennyire nem lehet kegyetlen az élet (már krónikus beteg is vagyok ha a barátnőhiány nem lenne elég).



2020. okt. 25. 19:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
96%
De macskád még lehet.
2020. okt. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
A normálatlan kommenteket jelentem!
2020. okt. 25. 19:49
 3/18 anonim ***** válasza:
69%

Mi ez a szirupos giccs? Kár, hogy nem a "Für Elise"-t rakták alá egérhangon, akkor lett volna tökéletes.


És a most a kérdésedre: Nem normális, de ez van. Amúgy is kik vagyunk mi, hogy birtokoljuk a "normalitás" definícióját és ez alapján ítélkezzünk?

2020. okt. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
91%
Miért ne lehetne ilyen barátnőd? Ja, mondjuk ha eleve így állsz hozzá a dologhoz, akkor tényleg nem is lesz.
2020. okt. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
86%

Nem egy nagy szám a csaj. Ha írnál magadról, többet tudnánk segíteni.

Egy biztos, a csajok nem siránkozó valakit keresnek, hanem olyat aki talpraesett.

2020. okt. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
27%

Nekem megoldotta a természet és az idő ezt a kérdést. Azóta nem fáj már az egyedüllét. Igaz, cserébe semmi más érzésem sincs azóta; se öröm, se bánat. Egyetlen érzés van még, amit képes vagyok átélni, az pedig az egyre sűrűbben előforduló, nevetséges hülyeségek miatti dühroham, de az a tényleges őrjöngés, amikor földhöz verek bármit, ami a kezem ügyébe akad, ha meg valaki megkérdezné, mi van, azt a legválogatottabb módokon küldeném el egy bizonyos rokonához (de szerencsére ezeket mindig sikerült itthon, egyedül megoldani, vagy épp utcán senki nem szólt rám). Ahhoz, hogy idáig eljussak, össz-vissz ~7 évnyi nyomorúságos magányra, fölösleges társkeresőzésre, a GYK-n állandó belém rúgásra és kudarc utáni kudarcra és kudarcra -na meg rengeteg átverésre és hitegetésre- volt szükségem.


A linkelt lány amúgy tényleg nagyon aranyos arcú, igényes, csak én nem vagyok 100%-ig biztos abban, hogy nagykorú egyáltalán. Ha igen... hát akkor külsőre biztosan főnyeremény.

2020. okt. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Még csak nem is szép. Aranyos, de nem kimondottan szép.
2020. okt. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
56%
Aranyos dundi kislány, te hány éves vagy?
2020. okt. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
#8: 27 vagyok meg alacsony és vékony. Meg álláskereső és nagy a szívem.
2020. okt. 25. 21:06
 10/18 anonim ***** válasza:
Én szép nőnek találom a videóban lévő csajt.
2020. okt. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!