Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Normális, hogy az exbarátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy az exbarátom haverjai levegőnek néznek?

Figyelt kérdés

Ismerem a barátait, sokszor találkoztam velük és korábbról is ismertük egymást, mert kis városban lakunk, kb mindenki ismer mindenkit.

Most, hogy 1 év után szakítottunk, nem köszönnek egyáltalán.

Ez csak szerintem nem normális, gáz?



2020. máj. 18. 19:46
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Én 25N, ők 27-29 évesek
2020. máj. 18. 19:47
 2/18 Hellmano ***** válasza:
67%
Mondta nekik, hogy ignoráljanak.
2020. máj. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
65%
Egyetértek az előttem szólóval, valszeg megkérte őket.
2020. máj. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
16%
És? Gondolom megérdemled, csak most előadod az ártatlant ahogy a nők szokták.
2020. máj. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Clay Morrow ***** válasza:
76%

Mi nem tudjuk miért mentetek szét, miért is kéne köszönjenek ők neked, ha esetleg tisztában vannak azzal, hogy milyen vagy voltál?


Arra meg nem gondoltál, hogy ezelőtt sem kedveltek igazából, csak eltűrtek, mert haver nője vagy?

2020. máj. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Igaz, hogy én szakítottam vele. De abban a pillanatban, amint kimontam hogy szakítani szeretnék, felpattant és elviharzott, meg sem hallgatta a mondandómat, majd letiltott minden honnan. Ez sem vall túl érett viselkedésre.
2020. máj. 18. 20:10
 7/18 anonim ***** válasza:
19%
#6: Mert mégis ki a francot érdekelnek a nők ilyenkor előadott sablondumái? Gondolom hallotta már ezerszer az összeset.
2020. máj. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Clay Morrow ***** válasza:
85%

Na meg az, hogy nem lehet feldolgozni normálisan anélkül, hogy kiírj egy kérdést erről a netre, azt a dolgot, hogy 3 ember nem köszön többé neked, az mennyire vall felnőtt érett viselkedésre??


Besértődött és rád uszította a haverjait, hogy bosszút álljon, amiért betört a feje. Ezt akartad hallani? Tessék.

2020. máj. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
75%

Oké, engem lehet lepontozni, de szerintem NEM NORMÁLIS. Akár kedvellek, akár nem, ha ismerlek, találkoztam veled többször is bármilyen dolog kapcsán, akkor köszönök neked, és nem nézlek levegőnek. Ez alapvető emberi gesztus, hogy köszönsz annak, akit ismersz/valamilyen kapcsolatban álltál vele korábban. Annak a kollégádnak is köszönsz a munkahelyen, akit utálsz, hacsak nem vagy valami barlangban nevelkedett primitív barom.

Hagyd rájuk, ez csak az ő szegénységi bizonyítványuk.

2020. máj. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
7%
Lehet lehúztad, félredgtál, stb.. azt még te kéred ki magadnak? Ugyanez megy pepitában a válópereken is. Ismerjük a fajtád, a legjobb dolog amit egy nőszerű emberrel tenni lehet, ha levegőnek nézed, mert a törvény titeket véd, s millió állatvédő van akik próbálják bebizonyítani, "ti a szegény nők".
2020. máj. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!