Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy randira hívjak egy ismertebb lányt? 22/F

Figyelt kérdés

Van egy nagyon szép lány az egyetemen, de látom, hogy nagyon ismert. Rengeteg fiú barátja van és rengetegen követik Instagramon is. Nagyon tetszik és a barátaim szerint simán megütöm a szintjét, de egyszerűen nem merem. Szerintük egyszer csak túl sokáig fogok várni és nem lesz esélyem még ennyi se.

A lánnyal nem sokat beszélek, viszont látom, hogy szemet velem, ha egy órán ülünk. Múltkor beszélhettünk a tárgyakról és mondta, hogy van elég sok anyag, amit ha nem felejt el elküld. El is küldte, viszont ha visszaírók neki semmit sem válaszol, de elérhető. Mindig a szemembe néz, ha beszélgetünk és egyszer sem néz mellé, de még egy pillanatra sem. Múltkor érdeklődött, hogy hogy haladok a tárggyal, amelyik nem sikerült tavaly. Nem is tudtam, hogy erre emlékszik, hiszen csak egy mondatot mondtam neki még 2 éve. Illetve. Még régen volt egy buli, ahol mindketten ott voltunk és nem volt semmi alkoholmentes ital. Láttam, hogy szomjas, így mondtam, hogy a táskámban van egy fanta, mert éreztem, hogy kelleni fog valakinek. Erre azt mondta, hogy "Istenem te olyan okos vagy." Még voltak egyéb más kisebb dolgaink, ami miatt azt hittem(szem), hogy tetszhetek neki, de mivel nem ír vissza, így gondolom nem. Egyik barátom szerint meg kellene próbálnom, mert ő már figyelt bennünket és szerinte tetszem nekk, másik viszont azt mondja, hogy szerinte ilyen a lány természete hagyjam, mert ő is figyelt bennünket. Mit lehet ilyenkor tenni?



2020. okt. 26. 19:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hívd el, max lepattint vagy friendzone-ol.
2020. okt. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Alap hogy személyesen kell vele kommunikalni. Nem értem hogy egyáltalán hogy gondoltad ezt a chates phaszkodást. Sok sikert!
2020. okt. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
19%
Nézd meg sokszor az álom.netet abban ott a válasz :)
2020. okt. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#3 meg akarod ölni?
2020. okt. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%

vannak olyan lányok, akik nyitottak, társaságiak, ismerkednek kb mindenkivel. Ha instagramos is, akkor részben online is éli az életét, vagyis fontos neki hogy ne kerüljön fel róla negatív like, komment, videó, már csak ezért is mindenkivel kedves, dumálgatós. Ezt sokan félreérthetik.

Én lányként mondom, hogy egészen biztosan már próbálkoztak nála fiúk úgy hoygy elhívták randira. De az is lehet hogy már rég van barátja, vm idősebb akivel ritkán találkozik csak nem mutogatja. Te is csak úgy jutsz előre ha nyiltan és egyenesen elhívod, akkor kiderül mi a helyzet. Arra várni, hogy majd ő menjen oda hozzád meg szemezgessen, megérintgesse a karod, kérdezősködjön rólad a barátaidnál, szerintem felesleges várni. Az ilyen lányok nem szokták ezt csinálni, mert nem akarnak visszautasítást, az túl ciki lenne, nem nőies, van elég hódolójuk akiből választhatnak. Amúgy meg ha jársz is esetleg vele mert összejön, nem fog zavarni, hogy más pasik is folyamatosan randira hívják majd, hogy férfiak kommentelik a fürdőrucis képeit meg hogy ő minden pasival szóba áll?

2020. okt. 27. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amúgy ez a rengeteg fiú barátja van ez azt jelenti rengeteg fiú hódolója van.Vagy tán azt hiszed azok mind kidobnák az ágyukból csak mert "barátság". Nem, azt a sok fiút úgy nézd, hogy az mind megdugná ezt a lányt, pont úgy ahogy te is. Ő meg élvezi ezt a hódolósereget, mert mivel járni nem tud mindegyikkel, hát barátnak lettek cimkézve. Az iylen lány holdudvart kerít maga köré, fanokat, csodálókat, akik az egóját hízlalják és akik előkaphatók, ha épp lelkiszemetes vagy egyéb célra kell. Szerintem egy lánynak inkább rengeteg lány barát kéne, a fiúknál meg meg kéne húzni a határt, hogy tudják mihez tartsák magukat és ha esetleg lesz egy férfi az életébe, ne hozza folyamatosan kellemetlen helyzetbe, hogy a hódolói hivogatják.
2020. okt. 27. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!