Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti elmennétek 1 ismertebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmennétek 1 ismertebb emberrel találkozóra ha elhívna? Mit csináljak h ne izguljak annyira?

Figyelt kérdés
Nemrég elkezdtem beszélgetni 1 ismertebb emberrel aki elhivott 1 találkozóra. De iszonyatosan félek, mert nem tudom h kezeljem ezt a helyzetet. Persze tudom h ő is csak 1 ember.. de mégis jobban félek tőle 😀 nem tudom jó ötlet e belemenni ebbe. Igazából fogalmam sincs h mit akar tőlem. Úgy vettem észre fél komolyabb dolgokról beszélni mert nem akarja h kitudodjon róla valami.. én meg nem is erőltettem ezeket a témákat mert nem akarom h rosszul érezze magát. Esetleg valami tanácsot is adhatnátok h hogy viselkedjek mert az a helyzet h nekem nagyon bejön ez a férfi, és nem azért mert ismert.. nem olyan vagyok aki azért ismerkedne valakivel mert híres vagy gazdag. Sosem erre mentem, meg igazából először ő írt rám..
2019. szept. 27. 21:50
 1/6 anonim ***** válasza:
34%
Az attól függ, ki az. Elárulod kérlek? :)
2019. szept. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
5%

Ha színész v. zenész v. sportoló, lefújnám a randit.

Ha máshonnan ismert, akkor normális, és nyugodtan randizz vele!

2019. szept. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én elmennék, miért ne. Ha ő hívott akkor simán. Lehet neki is azért jösz be mert látja, hogy nem kürtölöd szét, hogy vele ismerkedsz és nem is nyomulsz rá az ismertsége miatt. Az ismert embereket mindenki ki akarja használni, mármint barátkozni, mutatkozni, "villogni" vele. Na meg sokan anyagi előnyt is remélnek, hogy általuk bejutnak ide-oda, szintén ismertek lesznek stb. Ha Te pont más vagy ez imponálhat neki. De azért oda figyelnék nehogy csak egy kalandot keressen egy megbízható valakivel aki nem veri nagy dobra. Persze az már tőled függ mit tudsz vagy akarsz ebből kihozni, ill. belemész kalandba is vagy nem.
2019. szept. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát igen énis pont attól félek, h csak 1 kis kalandot akar. Vagy épp ezt akarná kihasználni h azt hiszi bárkit megkaphat? Nem tudom.. nem szeretnék kínos szitukba keveredni. Minden esetre én biztos nem hagynám h kihasználjon. De épp ezért nem tudom mennyire jó ötlet belekeveredni 1 ilyenbe. Az egyik felem az majd kiugrik a bőréből a másik az fél.. ja és bocsánat de nem szeretnén elárulni h ki az..
2019. szept. 27. 22:23
 5/6 Savlekotő ***** válasza:
82%
Kajakos vízilabdás fiuktól óvakodj,azok csak megdöngetni akarnak nőket.
2019. szept. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Menj el és érezd jól magad! -ez a legjobb tanács amit adni tudok.

Ne képzelj bele semmi komolyat és akkor csak a móka marad, pont annyi amennyihez te is partner vagy.

2019. szept. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!