Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem elég, ha egy 30-as...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem elég, ha egy 30-as férfi tanult, ápolt, igényes, jóvágású, sportos ha a szemei olyan benyomást keltenek, mintha őrült lenne (ezt kaptam ma több nőtől, hogy minden rendben van, de rettegnek a szemeimtől)? Van amivel nem lehet mit kezdeni...

Figyelt kérdés
Az exem is emiatt hagyott el, mintha drogos lennék, pedig nem vagyok az, sőt alkoholt sem fogyasztok szinte soha, se nem dohányzom. Csak napi 3 kv. De azt meg sokan, mégsem ilyenek. ÉS ugye ezzel nem lehet mit kezdeni. Az megint más kérdés, hogy 3 éve mikor megcsalt az exem, 1.5 évig depressziós voltam (nem szedtem rá semmit).
2020. okt. 27. 14:31
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
94%
Nem hiszem, hogy a szemeddel lenne a baj.
2020. okt. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
94%
Kérdező, mennyire tudtál uralkodni magadon, amikor ezt megmondták neked?
2020. okt. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
mindig tudok. Első: de
2020. okt. 27. 15:04
 4/33 anonim ***** válasza:
Lehet az volt a legkézenfekvőbb kifogás. Vagy tényleg nagyon para szemeid vannak :D
2020. okt. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
eléggé creepy, nem egyszer hallottam,
2020. okt. 27. 15:07
 6/33 anonim ***** válasza:
#3: ha tudtál, akkor miért nem kérdezted meg, hogy egészen pontosan mitől olyanok. Első körben letisztázni, hogy valamilyen fizikai tulajdonság, szemed formája, szem körüli izmok, szem körüli bőr, vagy a szemgolyódon valami (pl. íriszed), a szemhéjad, a szemöldököd. Ha ezek közül egyik sem, akkor valószínűleg a tekinteteddel van valami gond. Vagy te esetleg tudod, hogy ezek közül melyik okozza ezt, és egészen pontosan miben nyilvánul meg ez a "creepy"-ség?
2020. okt. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
Képet kérünk
2020. okt. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Pl abban, hogy néha tök tiszta a tekintetem, néha meg mintha 20 halottasm volna. Pár nap eltéréssel is van ez.
2020. okt. 27. 15:17
 9/33 A kérdező kommentje:
Képet nem küldöm, megvan a miértje. Mert már sokan kértek, ha küldök válasz nincs. Volt sok aki erősködött, hogy na én tuti válaszolok, aztán az sem. Szerintem az oldalon 15-22 éves gyerekek hada van, akik szórakoznak. Igen, egy 22 éves agya is még totál éretlen, voltam én is az, illetve tanítotam egyetemen (csak laboráns voltam, miként biológus vagyok), így tudom hogyan működnek.
2020. okt. 27. 15:21
 10/33 anonim ***** válasza:
100%

Akkor keress googlin hasonlót, el nem tudom képzelni mi ennyire ijesztő lehet valakinek a szemében.

Ez a tipikus “a szeme sem áll jól” ismerős, de az nem feltétlenül creepy

2020. okt. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!