Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lehet velem a baj? Igényes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet velem a baj? Igényes, normális lánynak hiszem magam, mégis?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egyetemre járok, értelmes lány vagyok. Szeretek olvasni, írni, szívesen nézek zenét, megyek színházba, moziba, BÁRHOVÁ is.

Nem iszom, nem drogozom, nem ment át rajtam a fél város, sőt.

Budapesti vagyok, mégsem vagyok magamtól elszállva.

Nincsen semmim megcsináltatva, nem öltözködöm kihívóan, nem vagyok prűd.

Nem vagyok kövér.

Elmondások alapján szép vagyok, csinos vagyok, szép vonásaim vannak, smink nélkül is szép az arcom. Nem is festem túl magam, szempillaspirállal járok az esetek 70%-ában.

Vannak barátaim, szeretem a családomat.


Fél éve vagyok egyedül, ugye jött a koronavírus, szóval igazából most próbálok újra ismerkedni. Még nem nagyon mozdulok ki, így tinderen próbálkozom.

Egyszerűen képtelen vagyok 2-3 napos beszélgetéseket fenntartani. Ha kérdezek, az a baj, hogy miért faggatózom, ha mesélek, miért ömlengek. Ha felveszem a sziamizu tempót, ha átveszem az irányítást, ha azonnal írok, ha lassan, egyszerűen SEMMI, de semmi nem elég jó.

10 nap alatt 97 matchem lett. Nagyjából 15 fiú írt rám. Ebből kb 10 a sziadugunk kategória volt különböző tálalásban, a maradék 5 próbált ismerkedni.


És pár óra, esetleg nap után kudarcba megy az egész.

Már mindenre gondoltam, de egyszerűen nem értem. Volt több barátom, mindegyikkel tudtam beszélgetni, vannak barátaim, velük is tudok, sőt. Szerintem szertenek az emberek. Nem magamban látom a fő hibát. Persze, tudok önző, lusta, hisztis lenni, makacs vagyok, na de ezek pár óra alatt nem buknak elő, ez nem lehet a gond.


Nem, nem fuckboyokat keresek, sőt. Kiver a víz a fehérjehuszároktól.

Ismerkedtem több vidéki fiúval, volt vidéki barátom is. Sokan írják itt, hogy a vidéki fiúk dolgosak. Hát én eddig ezt kicsit sem tapasztaltam.


Fogalmam sincs, hol ismerkedjek, hol tudnék beszélgetni úgy, hogy azért a saját igényeimet (amik persze biztosan irreálisan magasak azzal, hogy szeretném, ha nálam nagyobb darab lenne, nem lenne drogos, alkesz, és kinőtt volna az egyetemi haverozós, nőzős korból, legyen megbízható társ) megtartsam, és ne egy 173 centis, 53 kilós fogatlan, bandzsa, utcaseprő fiúval kelljen összeállnom.


Segítetek kitalálni, mi a gond?

Szívesen beszélgetek, fogadok tanácsot!

Köszönöm!


2020. jún. 11. 19:41
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
74%
Nekem például nagyon, nagyon ellenszenves vagy a leírásod, stílusod alapján. Én sem tudnám megmagyarázni, miért, egyszerűen ez az érzésem. Talán a beszélgetőtársaidnak is átjött ez.
2020. jún. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 Hellmano ***** válasza:
92%
Lehet te az a tipikus too much type csaj vagy, aki nem jó helyen keresgél. Én pl. szeretem a csacsogós csajokat, akikkel lehet kommunikálni sokat , változatosat és böködni egymást kis poénokkal, tehát, aki veszi is a dolgot. Amúgy az, hogy te magad olyannak tartod, amilyennek leírod lehet más nem olyannak tart stb.
2020. jún. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
67%

Ha én budapesti lennék, 1 hónap alatt személyesen találnék barátnőt. Ezért nem értelek téged sem a többi fővárosival, mert már ha kilépsz a lakásból, közlekedési eszközre szállsz, 2 hely adott kapásból a személyes ismerkedéshez. Élnél kisvárosban, tapasztalnád, hogy mennyire nincs lehetőség és itt jobbára tényleg csak a net marad, azt meg inkább hagyjuk, te is írod a hátrányait.

Egyetemista koromban mi mindig jártunk szakestekre, előadásokra, egyetemi klubokba, sportolni, könyvtárba, filmestekre stb. Ez a baj a világgal, hogy mindenki nyomkodja azt a __rt és az emberek elfelejtettek, már nem tudnak, és a legszomorúbb, hogy nem is akarnak személyesen ismerkedni, barátkozni, beszélgetni. Itt jön be az indokolatlan gyanakvás is, ami megbújik sok emberben, ha egy idegen közelít. A legtöbben likeokban, kommentekben, chatben várják a megváltást. No offense, de ha valóban csinos, igényes lány vagy, kizártnak tartom, hogy ne próbálna valaki személyesen megkörnyékezni. Ha mégsem, mert csak a füttyögő Pista akar, akkor űzz valami hobbit és járj el ilyen foglalkozásokra, klubokba, szakkörökbe pl. Az Észak-Alföldi kisrágcsálók éjjeli párzási szokásai vagy akármi.

2020. jún. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Írtam, hogy még nem igazán mozdulok ki. Maszkban szaladok be egy Aldiba egy héten egyszer.

Amiket írtam magamról, azokat mások is mondták már, nem gondolom, hogy eltérne nagyon a valóságtól.


Nem olyan könnyű egyébként a nagyvilágban sem ismerkedni. Lány létemre azért elég elkeseredettnek tűnne odamenni egy fiúhoz a buszon, hogy "Szia, tetszel, van barátnőd, lenne kedved ismerkedni?"

Biztos sokan megteszik, de meghagynám a férfiak szerepét a férfiaknak.


Ez a kérdésem egy elkeseredett kérdés, így gondolom ez süt is belőle, ezért lehetek kevésbé szimpatikus. De hát ez szerencsére nem is a tinder :)

2020. jún. 11. 20:01
 5/36 anonim ***** válasza:
78%
A tinder nem az értelmes emberek társkeresője. Nekem is az volt a tapasztalatom, hogy az ottani férfiak egyszerűen nem tudnak (nem akarnak?) kommunikálni. Bár ha nem akar, akkor felmerül a kérdés, hogy 1) miért húzott jobbra, 2) miért húzza a beszélgetést, miért nem unmatchel, 3) miért mocskol magából kikelve, ha megunom az egyoldalú kommunikációt és lelépek. Direkt tartalmas üzeneteket küldtem, kérdeztem, de állandóan csak egyszavas, unott, érdektelen válaszokat kaptam. Normális embernek egyszerűen nincs türelme egy millió kommunikációra képtelen, suttyó nyomorékkal üzengetni és húzni az idejét, hogy (esetleg) egy normálist találjon.
2020. jún. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
32%
Ismerkedj itt, itt vannak a jó pasik. :d
2020. jún. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
84%

Mondjuk kezdésnek próbálkozz normális társkeresőkön.

Egyébként nincs veled semmi gond.

A netes ismerkedés az amivel gomd van, persze nem lehetetlen küldetés.

2020. jún. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
32%
Èn csak azt nem értem mi lehet a baj egy 173 cm-es férfival mi az amit nem ér el létráról sem érthetetlen...Elémenve a dolgoknak én 174 cm vagyok...
2020. jún. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
53%
Ez a gond, hogy szerepekben méred az embereket, hogy ő férfi, az ő dolga a megszólítás, ő nő, neki nem feladata ez. Individuum mindenki, nem egy szerep. Másrészről gondolj bele, hogy akkor az összes férfi eléggé elkeseredett lehet a logikád alapján, ugyanis szinte majdnem mindig nekünk kell odamenni és kezdeményezni. 😄
2020. jún. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:

Nem tudom, melyik a normális társkereső. A Randivonalról már egyszer letiltattam magam, szinte csak 35 feletti urak kerestek ott meg, erre nincs szükségem.


A magasság az egyetlen "kritériumom", kövezzen meg ezért bárki. Nem vagyok magas lány, de szeretek csinosan öltözködni, magassarkút húzni. Ha egy csak 10 centis magassarkút felveszek ( ami pl egy platformosabb szandálnál az alap kb ( [link] )), akkor akkora vagyok, mint te.

Egy 180 centis fiú mellett soha az életemben nem fogom azt érezni, hogy nagyobb vagyok nála.

Sok embernek nem jönnek be a dagadt nők, mégis elfogadjuk. A nőket pedig mindenki szidja, ha elhangzik a bűvös 180 centi.

2020. jún. 11. 20:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!