Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy olyan huszonéves átlagos, visszafogott nőről aki állandóan egyetemen tanul?

Figyelt kérdés
2020. okt. 28. 09:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Átlagos.
2020. okt. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
Huszonévesen tanulhat simán, sőt, akkor tegye. Viszont az gond ha csak erről szól az élete. Általában ez a legmegfelelőbb kor az ismerkedésre,szórakozásra, komolyabb kapcsolat kialakításra.
2020. okt. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
14%

Szerintem nincs önbizalma.

Fél az emberek társaságában megszólalni, nehogy kinevessék (pedig nem). Ezért a tanulásba menekül, bízva abban, hogy sokat tudóan jó állása lesz, rátalál egy férfi, akivel boldog lesz.

Ffi.

2020. okt. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Noren1989 ***** válasza:
93%
Még a végén lesz munkàja, jövője.
2020. okt. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Normális ember lehet!
2020. okt. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
10%

Nem lehet valami értelmes, ha ilyen értelmi szintű kérdés megfogalmazódik benne és még ezt ki is írja.

Mégis mi a fenét kéne gondolni egy tanuló egyetemistáról? :O

2020. okt. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%

Magamra ismertem. Állíthatom, hogy az önbizalomhoz ennek semmi köze.

Az extrovertált embereknek talán elképzelhetetlen, de nem mindenki szereti a társaságot. Meg merek szólalni nagy tömeg előtt is (sőt, jól is mennek a prezentációk), egyszerűen fárasztanak, sok esetben untatnak is az emberek.


Ha megnézitek, a színészek között is rengeteg introvertált van, mégsincs azzal gondjuk, hogy ne mernének esetleg emberek előtt megszólalni.


A tanulásnak pedig nem feltétlenül kell unalmasnak lennie. Elhiszem, hogy általánosban és középiskolában az, mert ott mindenféle tárgyat tanulsz, olyat is, ami hidegen hagy. Ám ha valaki egyetemen nem olyan szakon van, amit szeret, és ahová szívesen jár be - az magára vessen. Úgy hiszem, felnőtt emberként volt és van is választása.


Egyébként boldog párkapcsolatban élek, a páromtól mindent megkapok, ezért nem is érzem, hogy más férfiak figyelmét fel kellene keltenem.

2020. okt. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Normális.
2020. okt. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
91%
"bízva abban, hogy sokat tudóan jó állása lesz, rátalál egy férfi, akivel boldog lesz." - Nem mindenkinek csak a párkapcsolat körül forognak a gondolatai...Már azt is találjátok ki, hogy valaki csak azért tanul, hogy legyen valakije...
2020. okt. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Azért én kétlem, hogy annyira állandóan tanulna, hogy semmi másra nincs ideje, max neked kevés kívülről az a szabadidő. Nekem most olyan kemény félévem van, hogy élni sincs kedvem, nemhogy kimozdulni, egy halom tanulni valóm és beadandóm van, úgyhogy max sétálni megyek, vagy egy húzósabb hét után barátnőmmel moziba, szüleimhez vasárnapi ebédre. Van ilyen... Jobb egyetemeken képzeld tényleg tanulni kell. Ha pedig valaki engem látni akar, akkor átjön egy órára. Ha vége lesz végre a félévnek, akkor lesz időm.

Ja és nemtom már ki találta ki, hogy azért jár az ember lánya egyetemre, hogy utána jó férje legyen.... semmi esetre se azért, hogy magamat tartsam el, vagy esetleg még szeretem is, amit csinálok, neeeeeeeeem, perszeee.

2020. okt. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!