Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresőn mért vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn mért vannak olyanok akik a valóéletben is simán találhatnának maguknak párt?

Figyelt kérdés

Nem mintha olyan nagy szám lennék de szerintem egy abszolút vállalható ember vagyok aki normálisan közelít mások felé mégsem kapok soha választ az üzeneteimre.


Valahányszor ez megtörténik mindig felmerül bennem a kérdés, hogy "Basszus, ha neked annyira bejött az élet hogy engem válaszra se méltatsz, akkor mi a bánatos francnak regisztráltál társkeresőre?"


Nem hinném hogy ezek az oldalak hemzsegnek a jobbnál jobb csajoktól/pasiktól de ha mégis... nem lenne előnyösebb inkább a valóéletben ismerkedni barátok útján, ahol még közös ismeretség is erősítheti a kapcsolatot, minthogy egy vadidegennel kezd a nulláról?



2020. okt. 29. 17:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
Lehet, hogy kamuprofil, lehet, hogy nem akar ismerkedni, csak leveleket gyűjt.
2020. okt. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Lazy Lover ***** válasza:
89%
ego tuning
2020. okt. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%

Növelni akarják a rajongóik/követőik számát


👣

2020. okt. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
40%
Na, már megint egy díszpinty, aki azt hiszi, hogy neki mindneki köteles válaszolni, ha nem, akkor meg megy a sértegetés.
2020. okt. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%

"szerintem egy abszolút vállalható ember vagyok"

Hát akkor kérdezd meg magadtól, mert ezek szerint te is úgy vagy fent társkeresőn, hogy a való életben is simám találhatnál magadnak párt.

2020. okt. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Egy huszonéves vagyok aki frissen költözött egy új városba és javarészt 30-40 évesek között dolgozok... ezért vagyok társkeresőn.

Az meg hogy vállalható vagyok nem azt jelenti hogy bármikor feltudnék szedni akárkit.

2020. okt. 29. 18:08
 7/13 anonim ***** válasza:
74%
Miért nem szedsz fel egy 30 éves nőt? A legjobbak.
2020. okt. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
43%
társkeresőn csak a legjobb 10!% pasi tud érvényesülni, az nem egyenlő a vállalható kategóriával.
2020. okt. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ego tuning, SIMP gyűjtés.
2020. okt. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
91%
Én nőként az életben nem tudok ismerkedni, mert kb a kutya nem érdeklődik. Társkeresőn azért néha rám ír egy-két ember.
2020. okt. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!