Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan találhatna a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találhatna a barátnőm párt magának? Szép lány, csak borzasztó gátlásos. Részletek lent:

Figyelt kérdés
Adott egy olyan lány, akit sokat bántottak annó a suliban, illetve a szülei sem igazán törődtek vele, nem voltak barátai és ezért borzasztóan félénk, és gátlásos, pedig szép arcú, vékony, magas lány. És már 30 körül jár, de nem hogy párkapcsolata nem volt, de még szűz is. Szeretnék rajta segíteni, de nem tudom, hogy hogyan. Szerintem neki olyan fiú kellene, aki gyöngéd, de ugyanakkor szereti irányítani a párját, mert neki nincs elég önbizalma, hogy jól irányítsa a saját életét. Nem értem. Mindenki azt mondja, hogy a pasikat csak a külső érdekli, akkor miért nem volt ennek a lánynak soha senkije? Gátlásos, de kedves, és jól is néz ki. Nem értem, és nem tudom, hogy hogyan segíthetnék rajta. Valami ötlet?

2016. dec. 8. 22:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
8%
És csak te gondolod úgy,hogy szép ? Ez azért nem mindegy,gátlások alatt mit értesz ? Igazából a mai értékrendek miatt,ha gátlásos,ugye küzdeni kéne érte,viszont a férfiak 90%-nak ez nem megy
2016. dec. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%
Figyi, egyáltalán nem csak a külső érdekli az értelmesebb férfiakat. Ha ez így lenne, gyanítom már lett volna valakije, főleg ha csinos. Lehet, hogy annyira bezárkózik ez a nő, hogy egyszerűen érdektelenséget, közönyt éreznek a férfiak, ráadásul ha semmilyen egyértelmű kijelentést, szándékot nem kapnak arra vonatkozóan, hogy esetleg nyitott lenne komolyabb dolgokra is ld. randi, tali ki minek hívja, akkor hamar feladják ám, mert miért is törjék magukat? Attól, hogy valaki gátlásos, nem kap mentességet a kezdeményezés lehetősége alól. Magyarul, neki is ki kell vennie aktívan a részét az ismerkedésben. Ha ez nincs meg, ő sem várhatja el, hogy Királylányként körberajongják.
2016. dec. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 schamuelson ***** válasza:
A barátnőd akar párt találni magának, vagy te szeretnéd összehozni valakivel? Nagyon nem mindegy! A zárkózottsága biztosan sokakat elriaszt a közeledéstől. Az önbizalmát kellene építgetni először, nem csak a négy fal között várni a csodát.
2016. dec. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő nem nyit senki felé, és nem próbál oldani gátlásosságán, akkor ezt senki nem fogja megtenni helyette, de még csak segíteni sem lehet neki. Most komolyan: ki fog időt és energiát szánni arra, hogy folyamatosan helyrepakolgassa valakinek az önbizalmát, ha ő nem nyitott erre? A pozitív megerősítések csak akkor érnek valamit, ha az adott ember is tesz önmagáért. Ezerszer is elmondhatom bárkinek, hogy jól néz ki, és hogy érdekel, ha ő ezt nem hiszi el. Egy idő után bele lehet fáradni a felesleges körök lefutásába, én is jártam már így, hetekig-hónapokig próbáltam elnyerni valaki bizalmát, aztán semmi, viszont ennek így nem sok értelme van.
2016. dec. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
56%
Ezekből a zárkózott nőkből én nem kérek, bocsi. Túl sokat gondolkodnak, meditálnak, morfondíroznak, kombinálnak, variálnak, s ezáltal elképesztően válogatósak, s nevetséges tényezők miatt szűrik a férfiakat. Ha csak egyetlen paraméter nem stimmel a férfiban, úgysem fogják engedni, hogy megmássza a maga köré felhúzott falakat az adott férfi.
2016. dec. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy neked, úgysem keresel nőt.
2016. dec. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért is nem lehet kiírni, hogy rólad van szó... Olyan kínos ez a "ööö az egyik barátnőm baja ez"
2016. dec. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Boldog karácsonyt a "barátnődnek"!
2016. dec. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

"Mindenki azt mondja, hogy a pasikat csak a külső érdekli, akkor miért nem volt ennek a lánynak soha senkije?"


Én ilyet biztos nem mondtam. Egyébként ne általánosíts.


#1: Azért a "nem megy" és a "nem hajlandó" között nagy különbség van...

2016. dec. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

ha ennyire szorongós, akár szociális fóbiás, akkor leginkább szakemberre van szüksége!!

És akkor ha sikerül nyitnia a világ felé, majd meg fog tudni oldani mindent magától! :)

2016. dec. 9. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!