Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az itt lévő férfiak közül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az itt lévő férfiak közül volt aki igénybe vette a rosszlányokról 1-1 lány szolgáltatását? Tapasztalatok? Mi alapján szelektálnak?

Figyelt kérdés

Ezt ma láttam egy 30 éves nőnél


[link]


De többségében azt láttam, hogy kevés a kizáró tényező még a szép lányoknál is, max annyi h 70 év alatti legyél, ne legyél roma, ittas, erőszakos, 150 kiló alatt legyél és igényes.


2020. okt. 29. 21:29
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
26%
Én meglepődve láttam a rosszlányokon, hogy sok prosti csak 30 év feletti férfit vállal. Ennek mi lehet az oka?
2020. okt. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
30%

"igényes."

Magyarul csúnya pasik kizárva a prostiknál is, mert az igényes kifejezés jelentheti simán egy nő szájából azt is, hogy legyen helyes a pasi.

2020. okt. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
3%
Jobb kérdés, hogy vajon mennyire megbízhatóak ezek a (kö-HÖM) "szolgáltatók" és mekkora esélyed van arra, hogy valaki csak csapdába akar csalni, mondjuk egy szervkereskedő vagy egy emberrabló? Vagy csak pár strici vár rád... "Kalandod véget ért!" fejeződne be a bekezdés, ha ez egy kaland-játék-kockázat könyv lenne.
2020. okt. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
neeem, az igényes a tiszta
2020. okt. 29. 21:47
 5/31 A kérdező kommentje:
3-as. Vannak a hölgyek alatt a rosszlányokon kommentek, sokszor 100+. Gondolom az alapján tudod, hogy emberrabló/evő e a hölgy vagy sem :D
2020. okt. 29. 21:48
 6/31 anonim ***** válasza:

5.


Nem nagyon jártam még ezen az oldalon, egyszer régen megnéztem a városomból van-e bárki is (nem volt), gondoltam hátha valami ismerős :D


De nagyon kínos lehet egy ilyen esemény, így én max akkor tenném meg, ha már minden készen áll a halálomra középkorúként (rokonaim meghaltak, az érmegyűjtemény beszerzendő része teljes, kellően ópiumfüggő vagyok /ez is csak középkorúként/)


De azért csak "váccs áut", mikor ilyen szolgáltatást igénybe veszel. Sosem árt egy kis egészséges óvatosság.

2020. okt. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
én máe középkorű vagyok, 32, szóval nekem már mindegy ezek szerint :D mehetek prostikhoz
2020. okt. 29. 22:00
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

Mostanában én is gondolkodtam rajta, nézelődtem az oldalon. Persze, aki nagyon megtetszett arról csak a leírásban tudtam meg, hogy ott csak erotikus masszázs van, és happy endingnél véget ér a dolog. Mindensetre belevágni még nem mertem. Meg valahol azt is érzem, hogy azért ez egy olyan út, amin nem biztos, hogy szeretnék elindulni.

Ugyanakkor hiába vagyok sok szempontból egy nagyon jó fogás, egyszerűen a vonzalomébresztés nem megy. Tipikusan az a balek vagyok, akinek van egy tucat lány ismerőse, akik kersenek, szeretnek velem lógni, mindent is megosztanak velem, de egyik sem akarna tőlem semmit.

Lassan 3 éve, hogy az utolsó komoly kapcsolatom véget ért, azóta 1-1 kis valami kaland akadt, de messze nem kielégítő mennyiségű. Emiatt kezdtem el már én is ezen gondolkodni.

2020. okt. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
47%
Én félnék. Hogy pl. a stricije nyit ajtót, jól elagyabugyálnak, kirabolnak. Aztán a rendőrségen mit mondassz? "Jajj hát épp prostizni akartam de elvették a pénzem?" Nem egyszerű.
2020. okt. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
10 Jo azert szerintem pesten a lakasos prostiknal nem ez a jellemzo. Pont azert vannak ezek az oldalak (rosszlanyok.hu, beszamolok.com), hogy legyen valamilyen szinten minosegbiztositas. Igy azert a lanyoknak az az erdeke, hogy visszajaros vendegek legyenek, nem pedig az, hogy egyszer ellopjak a tarcadat...
2020. okt. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!