Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az internetes társkeresők/fóru...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az internetes társkeresők/fórumok/chat oldalak megszűnése arra ösztönözné a világot, hogy visszatérjenek a klasszikus ismerkedéshez?

Figyelt kérdés
Valahogy úgy, mint Casanova vagy Ady Endre idejében. Akkor nem voltak társkeresők, sem internet, így nem tudtak ráírni a nőkre, hanem élőben kellett ismerkedniük.
2020. okt. 30. 17:59
 1/6 A kérdező kommentje:
Bár lehet elég lett volna a 80-as, 90-es évekre hivatkozni...
2020. okt. 30. 18:00
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Igen. Felvenném szépen a frakkomat és a kalapomat, elmennék a bálba, és keringőznék a legyezős hölgyekkel. Aztán, ha megvolt az esküvő, már meg is csókolnám.
2020. okt. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%

#2 nem kell a feltételes mód, én a koronahiszti előtt évente jártam bálba, volt hogy 2-szer is egy évben. Bár nem frakkban és a hölgyeknek sem volt legyezőjük, de keringőztünk.


És lehet megint megyek, ha lement ez a szarság és megint lesznek bálok. :) Ajánlom nektek is, sok ott az egyedülálló hölgy 19-23-as korosztályban.

2020. okt. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én egyébként kettősséget vallok ebben a kérdésben.


Bár a Tinder, love.hu stb. netes oldalakat/alkalmazásokat nem tartom jónak, nem is használom, de az egyéb helyeken való netes ismerkedést magam is csinálom. Nekem pl. innen a GYIK-ről is volt egy futó kapcsolatom egy nővel. Most is foglalkozom olyan nőkkel, akiket a neten ismertem meg, máshol.


Ugyanakkor a klasszikus ismerkedést is favorizálom. Voltak olyan csajok, akit az utcán/megállóban szedtem fel. Egyészen más élmény, önbizalmat ad az embernek, jobban mégismeri az ember a nőket.

2020. okt. 30. 18:11
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ady pont egy több éves levelezés során ismerkedett meg az akkor még tini Boncza Bertával (Csacsinszka). Semmiféle személyes kapcsolat nem volt köztük előtte. ja, akkor még volt idejük és türelmük írni-beszélgetni-udvarolni, nem pedig a gyorsaság volt a fő szempont.
2020. okt. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#5


Ezt nem tudtam, köszönöm az információt!


Bár azért egy levelezés annyira nem hasonlítható a mai cseteléshez. Ezt személyes tapasztalatból tudom. :P

2020. okt. 30. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!