Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol van itt bármiféle ,,igazsá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol van itt bármiféle ,,igazság, ráció", hogy egy 27 éves vékony testalkatú, lógós ruházatban járó férfit minden nő hamarabb észrevesz, mint egy 34 éves, érettebb, sportos testfelépítésű, jól öltözött pasit? Számomra ez felfoghatatlan.

Figyelt kérdés

Tehát én évek óta edzek, ennek megfelelően feszülős, sportos ruhákat is veszek fel. Most 2 éve egyedül vagyok, de nem vesznek észre a munkahelyemen a potenciális szingli nők (25-42 között).


[link]


Ellenben az ilyesmi kínézetű (rendőrruhás kép), lógós ruhákban járó, nagyon vékony testalkatú (sokkal véknyabb, mint a képen a pasas) 27 éves új munkatársamon fürtökben lóg az összes nő 45 alatt.


[link]


Borzasztó és hihetetlen és rémes érzés, hogy aki évek alatt megdolgozott a testéért, az láthatatlan.


2020. okt. 30. 18:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
10: A legtöbb embert nem mondod meg, hogy hány kg. És saccolni sem tudod. 65kg férfiban iszonyat vékony, hacsak nem 165cm magas. (csak viszonyításnak: Jason Statham 84kg és egyáltalán nem mondanám kövérnek.)
2020. okt. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
47%

"Most 2 éve egyedül vagyok, de nem vesznek észre a munkahelyemen a potenciális szingli nők"


Biztosan eszrevesznek, csak epp ugy dontenek, hogy nem kezdenek veled. Foleg, ha nem olyan kemenyen edzenek, mint te. Az ilyen kulso (legalabbis nekem) azt jelenti, hogy veled csak edzesrol lehet beszelni es csak csirkemellet enni. Ha nem csinalom en is, akkor nem fogok neked kelleni. Melled egy hasonloan izmos es szaraz fitnesz baba illik, aki en nem vagyok.


A masik pasi sokkal megkozelithetobbnek tunik, kevesbe extrem eletstillussal.


36/N

2020. okt. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Amikor gyúrtam sem szerettem a nagyon feszes "slimfit" dolgokat. Egyszerűen zavaró volt számomra férfiként, ha úgy feszül a s_ggemen a farmer, mint egy nőnek.
2020. okt. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 peca1000 ***** válasza:
Új kollega mindíg érdekesebb, mint a régi, akit már megszoktak.
2020. okt. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nehezen hihető, hogy nem vesznek észre ha úgy nézel ki mint az első képen levő ember.
2020. okt. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Hat en nem tudom kinek mi jon be, de en sokkal de sokkal jobban megnezek egy vekonyabb de jokepu ferfit, mint egy macso, hatalmasra gyurt ferfi allatot :D Amugy a kornyezetemben inkabb a masodik verzio tetszik jobban a noknek, ugyhogy nem biztos hogy a kulsoddel van a baj
2020. nov. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!