Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az üres szavakon kívül az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az üres szavakon kívül az igazság valójában a nagybetűs életben rejlik?

Figyelt kérdés

Rengeteg szép nő van egyedül még mindig. Amíg nem lesz pénze egy férfinek, addig nem lesz testi adottságban teljes nője. Leírunk egy ívet azáltal, hogy kifogásokat hallgatunk afelől, hogy dehogy, a nők nem pénzéhesek! (Majd végül úgyis csak akkor lesz változás, ha megtáltosodik az ember) (Ezt átlagfizetésből nem lehet.)


Higgyétek el, hogy nem véletlenül ülnek be a nők inkább a számítógép elé a valóság helyett. Inkább vannak egyedül, minthogy megadják a lehetőséget arra, hogy megosszák magukat valakivel. Hogyha egyszer nincs pénzes fószer, jobb egyedül is. De bezzeg az a nő, aki ronda és nem kell senkinek, az nem beképzelt és egyből ránk ugrana.


2020. júl. 25. 14:34
A kérdező szavazást indított:
Ez így van, sajnos ez a kemény magyar valóság.
Nem így van, a szívüket kell megérinteni:)
Nem véletlenül zárják el magukat és védekeznek néha szégyenérzetből, a szívüket nem lehet megérinteni.
9 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy ha egy nő szingli merészel lenni, egyből ráfogják, hogy annak csakis és kizárólag a pénz lehet az oka. Mintha nekünk nem lenne jogunk dönteni arról, akarunk e párt, vagy sem. Mintha számadással tartoznánk vadidegeneknek, vagy egyáltalán bárkinek.

Egyébként miért van az, hogy a férfiak azt a nőt is ócsárolják, amit megkapnak és azt is akit nem kapnak meg? Erre válaszoljon nekem valaki.

2020. júl. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%

30F vagyok. Mamahoteles...


Mérnöki végzettségem van és rendesen dolgozom humor lelki erő minden megvan és nagyon pozitív ember vagyok. Csak úgy tudok rendesen félre tenni (hogy legyen saját lakás meg ház) hogy nem dobom ki a pénzt az albérletre. Amikor volt régen barátnőm akkor viszont összeköltöztem vele azonnal.


Sajnos a legtöbb nő már ha meghallja hogy egy férfi otthon van már szóba sem állnak vele :D Pedig azonnal ugranék ha össze lehetne valakivel költözni.


Már gondolkoztam azon hogy mind1 akkor megyek egyedül 1 albiba ha csak ez a baj hogy ettől nem tartanak férfinak és lemondok arról hogy valaha is saját házam lesz aztán inkább fizetem az albit életelem végéig XD


Mind1 igazából nem érdekel. A kis hercegnő csajok akiknek fogalmuk sincsen mi a valóság meg így jártak. Bár megjegyezném inkább internetre érvényes a csajok részéről ez a "hercegnő" típusú "éveken át párt kereső de soha senki nem elég jó" viselkedésforma. Jó persze a valóságban is sokan ilyenek de ez van.


Én tudom hogy amit csinálok az helyes és tudom hogy mit kell tennem hogy elérjem a céljaimat. Ha egy picsának ez meg nem tetszik akkor pont nem érdekel. Addig építem a jövőmet egyedül.

2020. júl. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok túlságosan szép nő, de nem ugrok rá senkire. Nem a pénz miatt, én a szerelemre vágyom. De akár szép egy nő, akár csúnya, inkább marad egyedül, mint az ilyen nyomoroncokkal, mint te, kedves felszínes, ostoba kérdező :-)
2020. júl. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Senkinek sem kell senkivel megosztania magát. Ha te ezt nem így gondolod, kérdező, akkor rácsok mögött a helyed: vagy a börtönben, vagy a pszichiátrián, mert veszélyes vagy a társadalomra.
2020. júl. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

3: Nem vagyok nyomoronc, se felszínes, se ostoba.

Én is akartam szerelmes lenni, de tudod ember tervez, isten végez.

Csak azért mert nem kellesz az eliteknek, még ne süllyedj el ennyire:)

Ugranál te, ha lenne miért.


4: Ne pörögd túl a dolgot. Te maradj nyugodtan itt a gép előtt, ha már ennyire fáj az igazság és válogassál az elméddel.

Bizony nem is az a dolgod, hogy tartogasd magad a gazdagoknak.

A szex hozzá tartozik az élethez, az élet pedig egy folyamat.


Azért, mert ti nők kezelésre szorulnátok, de nem mentek el, az még nem jelenti azt, hogy nem normálisak vagytok.

2020. júl. 25. 15:57
 6/10 anonim ***** válasza:
2020. júl. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Gyönyörűen alakul a szavazás.
2020. júl. 25. 16:22
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
#7: kemény 4 szavazattal. Muhaha.
2020. júl. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
#5 Mindenki magából indul ki, te felszínes vagy ez már a kérdésedből meg az összes itteni szenvedésedből látszik. Nekem egy hosszú, boldog szerelmi kapcsolatom volt, a mások által elitnek tartott pasik sosem érdekeltek, mert a belső a fontos. A te bajod is az, hogy belülről rohadsz, nem más. Csak túl nárcisztikus vagy ahhoz, hogy ezt belásd. Nem baj, szenvedj nyugodtan, és írj ki még hatvan kérdést ebben a témában. :-)
2020. júl. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges választ írni, a kérdező gondolatolvasó, mindenki helyett jobban tud mindent.
2020. júl. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!