Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ültetett fel a pasi?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ültetett fel a pasi? Légyszi normális válaszokat irjatok és ami nem sértő.

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel 1 hónapja beszélgetek. Jól elvoltunk meg hívásban is beszéltünk. Tegnap elhívott egy talira. Azt mondta elmegy ruhát venni meg fodrászhoz is.Én elmentem a talira es kérdeztem merre van,de nem válaszolt(pedig fent volt) és már eltelt jó pár óra. Ha nem akart talizni vagy valami közbejött neki írhatott volna nem? Ha meg szórakozott akkor mire volt ez jó neki?

2020. okt. 31. 18:58
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
98%
Előfordul ilyen néha, pláne ilyen netes emberekkel. Bunkóság volt, elhiszem, hogy rosszul esett. Próbálj meg nem foglalkozni vele és elfelejteni.
2020. okt. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
De miért csinálta és mire volt ez jó neki?
2020. okt. 31. 19:05
 3/29 anonim ***** válasza:
97%

bármi előfordulhat, általánosítani nem általánosíthatunk sajnos

ezt tőle kéne megkérdezned vagy valahogy kiderítened

2020. okt. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Ebbe nincs mit kideriteni,csak szórakozott velem erről van szó mert akkor válaszolt volna ha nem. Csak nem értem mire volt jó.
2020. okt. 31. 19:17
 5/29 anonim ***** válasza:
97%

Semmire nem volt jó. Nem tudhatod mi történt, lehet hogy valami baleset, vagy ilyesmi, de lehet hogy tényleg szimplán egy barom. Lehet hogy beijedt.

Ne keresd az okát, mi lesz jobb attól ha megtudod? Engedd el, lépj tovább, fókuszálj a jövőre.

2020. okt. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
De akkor is írhatott volna egy választ hogy nem tud eljönni.
2020. okt. 31. 19:26
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Lehet látott és nem tetszettél neki vagy csak az egoját fényezte eddig is, nyilván bunkóság volt. Ne foglalkozz vele, jobb is hogy kiderült milyen ember.
2020. okt. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
96%
Írhatott volna, persze, de nem írt.
2020. okt. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Csak nem értem hogy ő akart nagyon találkozni velem esnem értem hogy akkor miért nem jött el.
2020. okt. 31. 19:29
 10/29 A kérdező kommentje:
Meg is kérdeztem,hogy ne tegyük-e át és nem akarta. Ezért nem értem az egészet.
2020. okt. 31. 19:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!