Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A Covid szerintetek visszaveti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Covid szerintetek visszaveti az ismerkedést vagy nem mernek úgy ismerkedni a fiatalok sem mint elötte?

Figyelt kérdés
2020. nov. 3. 10:59
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
A fiatalok (nem túl helyesen) pont leszarják a covidot.
2020. nov. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem a covid vetette vissza. 10 éve nyitottak voltak az emberek, kb bárkivel lehetett ismerkedni, barátkozni. Ma már csoda ha egy normális beszélgetés kialakul, de akkor se leszel fontos a másiknak. Mindenki csak magával foglalkozik.
2020. nov. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%

Akiket én ismerek fiatalokat, ugyanúgy mennek, nem érdekli őket a covid.

Én nem nagyon merek menni csak szórakozásból, mert veszélyeztetett emberekkel élek együtt, nem akarok nekik szenvedést, neadjisten halált okozni, mert nem bírtam megülni a fenekemen. Most csak a kötelező dolgok mennek. Majd ismerkedem, szórakozom, ha annak lesz itt az ideje.

2020. nov. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Aki szórakozóhelyen, eseményeken ismerkedik, annak biztosan. Azért egyes helyekre a jelen helyzetben is eljárnak fiatalok és idősebbek is (akár szórakozásból, akár kötelességből), nem csak a fent említett helyeken lehet ismerkedni.
2020. nov. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet ismerkedni, csak belsős kapcsolatok révén de régen is így ment
2020. nov. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
felelőtlen csak úgy menni és egyre több huszonéves fiatal is hal meg covidban (valamelyik nap is 5 huszonéves halt meg, szóval már mindenkire veszélyes).
2020. nov. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az első időszakban szerintem visszább vettek belőle, de mostmár minden a régi.
2020. nov. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!