Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ez minden alkalommal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez minden alkalommal?

Figyelt kérdés

Ha találok egy potens fiút akivel nyilvánvalóan tetszünk egymásnak akkor én elkezdek a semmiből teljesen ellentétesen viselkedni mintha nem is tetszene, sőt mintha nem is akarnék semmit, direkt távolodom, sőt néha indirekt meg is bántom, amivel teljesen elvágom magam bármilyen továbblépés eshetőségétől.


Emiatt már a sokadik udvarlóm szalasztottam el és ezt már nem bírom. 30 alatti N


máj. 13. 23:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
43%
Mert valójában nem jöttek be azok a pasik. Ha valaki nagyon megtetszik, azt érezni fogod.
máj. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
abszolút bejött a legutóbbi is. Az elején kimutattam a tetszésem aztán teljesen eltaszítottam és még mindig rá gondolok hogy mennyire bánom
máj. 13. 23:35
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Legalább őszinte vagy.

Ilyen baratno kellene nekem. Még ha akarna se tudna megcsalni legalabb :D


Egyebkent nincs jobb tippem, mint az 1-esnek. De ha azt írod potens , akkor meg annyi se .


Ird a homlokadra, hogy " ne add fel " , ha legkozelebb talalsz valakit.

máj. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

De viccet felreteve, ha elmeseled a storyt akkor lehet hogy tobbet tudunk segiteni.


Az ember nem ghostolbe senkit, ok nelkul

máj. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
36%
Ilyen nőkkel találkoztam már.. eleinte olyanok mint ha bejönnek nekik aztán hirtelen mint egy jelentéktelen semmi… nem beszélnek hozzam ha mondanak is valamit társaságban érezni hogy engem kihagy belőle.. szemkontaktus teljesen eltűnik ami előtte intenzíven meg volt. Ilyenkor azt gondolom megutáltak aztán hagyom is oket.
máj. 14. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
53%
Self sabotage. Olvass utana.
máj. 14. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%
Kötődési gondok. Menj el szakemberhez aki rendbe rak. Addig ne menj bele semmibe mert csak megbántasz másokat na meg persze magadat is.
máj. 14. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Tudatlan ösztönös nálam ia van sokszor. Ha vki elfogad elfordulva, vagy bénázva szerencsétlenkedve is, és tesz érted, az valóban akar is vmit annak rényleg tetszel. Egyfajta bizalomhoz kellhet a máaikban.

Talán az állatvilágban is igy van valahol ahol a "szerelmi táncok" szinte az hogy a nőstény csak "menekül" vagy kéreti magát.


Ki lehet nőni. Majd ez változik.

máj. 14. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Ne haragudj, de ha valaki elfogad mikor ignoralod akkor annak a valakinek komoly baj van a fejeben. Vagy nem szerelmet keres
máj. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Úgy látszik neked hiányzik a dráma az életedből, és nem tudod elfogadni és megélni azt ha valami csak úgy szép és jó!

Lehet tudatalatt ezzel bünteted magad, mert úgy érzed nem érdemled meg a jót!

Mindenképp keress fel egy pszichológust, mert valószínűleg ennek mélyreható oka van.

máj. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!